Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok. Ma a...

Lara1214 kérdése:

32 hetes terhes vagyok. Ma a tisztasagi betetemen feher zseles valami volt. Ugye nem a nyakdugo lehetett? Ha igen mire szamitsak? Aztan hivtam az orvosom o szerinte a nyakdugo nem johet ki meg 1 honapig de megse vagyok nyugodt.

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 21:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia Lara! Utolsó vagyok, mi újság veled, egyben vagy még? Én holnapra vagyok kiírva, de eddig semmi komolyabb jele nincs a szülésnek. Azóta semilyen nyákdugóval nem találkoztam, holnap megnézik a méhszájat is. Lehet mégiscsak az volt ami a 32. héten kijött, nem tudom, de már nem bánnám ha beindulna a szülés.
2016. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia.:)koszi a kerdesed en megszultem marcius 10.-en egy gyongyoru kislanyt 39hetre 3950gramm 50cm vel.es gatvedelemmel.azota mar 3 hetesek vagyunk.te h vagy?megszultel?minden rendben?
2016. ápr. 3. 15:19
 13/14 anonim válasza:

Szia Lara! Gratulálok neked! Bocsi hogy még csak most írok de ez a net nem küldött értesítést hogy írtál. Na én 11-ére voltam kiírva az volt péntek de nem volt semmi. Aztán utána szombat meg vasárnap éjszaka nagyon enyhe 10 perces fájások, már egy ujjnyira nyitva voltam, azt pénteken nézték, aztán hétfő hajnalban elment a nyákdugó, na azt nem lehetett összetéveszteni semmivel sem, egy olyan jó hüvelykujjnyi nagyság meg a formája is olyan volt, barnás színű masszív állagú, úgyhogy az előző valaminek amit írtunk köze nem volt hozzá. Szóval hétfőn reggel még mindig semmi, már 3. napja túlhordtam, reggel kórház, magzatvíz vizsgálat, meg nst, de mondta a szülésznőm hogy hétfőn megindítják, így is lett, de a magzatvíz vizsgálattól erősödtek a fájások is, de délután 4-kor burokrepesztés, 5-től oxitocin, attól rögtön 2 majd 1 perces fájások, 7-től kaptam eda-t-fél 9-ig aztán nemsoká jöttek a tolófájások, 9-re megszületett a kislányom, 50 cm és 3460g. Egy élmény volt! :-)

Szóval nálam a nyákdugó nem volt összetéveszthető semmivel sem elég feltűnő volt és nem is jött ki az összes, mondta az orvos a hétfői vizsgálatkor.

Na hátha tudtunk segíteni másoknak is.

2016. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szivbol gratulalok neked!:)en akkor mostsrm talakoztam a nyakdugoval.:)
2016. máj. 12. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!