Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki a kistarcsai...

Van olyan aki a kistarcsai Flór Ferenc kórházban fog szülni? Illetve terhesgondozás oda jár?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én minden bizonnyal ott fogok (elsőt is ott szültem). De még nagyon korai a terhességem, nem voltam még dokinál. :)
2016. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És lesz fogadott orvosod?Igazából nemtudom,hogy megy ennek a.menete,hogy terhesgondozáskor nehezen kapok időpontot és gondoltam,hogy fogadok fel dokit.
2016. jan. 13. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezen vívódom most... mert van saját dokim, akihez sok-sok évig jártam, a terhességet is vele csináltam végig, és más nőgyógyászati problémáim esetén is nagyon sokat segített. Viszont most nem biztos, hogy meg tudom engedni magamnak hogy végig magánban járjak terhesgondozásra... egyelőre nem döntöttem el. Első vizsgálatra biztos, hogy hozzá megyek, a későbbieket pedig majd meglátjuk...
2016. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezhetem.ki ez a doki?
2016. jan. 13. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia, én ott fogok szülni, Dr. Bokor András az orvosom, 2. baba, az elsőt a Bajcsyban szültem (akkor még ott dolgozott ez a doki).

Terhesgondozásra is hozzá járok de Gödöllőre, Kistarcsára csak a diabetológiára járok, mert cukros vagyok.

21 hkm

2016. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2016. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A mi babank ugyeletes orvosnal szuletett.Minden rendben volt, Magyar Andrea doktornonel.Viszont a csecsemos noverek viselkedese tragikus volt.Utalatos modoruk volt.Talan csak egy nover volt aki embersegesen bant velunk.A tobbi kritikan aluli.
2016. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen en ott szultem es nagyon meg voltam elegedve :) (kiveve csecsemosok) Vajudo szuper,orvosok,szulesznok kedvesek.Magyar Andrea tenyleg kedves :) En nem nala szultem hanem Jurko Zsuzsannanal.Tenyleg nehez oda idopontot kapni.En elejetol maganba jarok.Legtobb dokinak onnan a Medinice rendeloben van,Matyasfoldon.Elso babam 8honappal ezelott szultem,megint terhes vagyok kovetkezot is ott fogom :)
2016. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, Magyar Andrea tágított rá NST-n a méhszájamra úgy, h hajnalban visszamentünk szülni. A főorvos pedig félremérte a gyereket. A többiek rendben vannak és nem muszáj fogadni orvost, nagyon jó a gárda.
2016. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én az első babát máshol szültem, de a kistesót már itt fogom. Nekem is dr. Bokor András az orvosom, én Mátyásföldre járok magánrendelésre.

Az első vizsgálat a kórházban volt, de rengetegen voltak, bár talán időpontra is lehet menni, és akkor nem kell olyan sokat várni..

2016. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!