Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azonnal rohanjak az ügyeletre,...

Azonnal rohanjak az ügyeletre, vagy elég holnap du a dokim rendelésére soron kívül elmenni?

Figyelt kérdés

10hetes iker terhes vagyok. Ma du nagyon minimális inkább pecsételő mennyiségű, világos barna váladék volt a tisztaságin. Semmi fájdalmam nincs, nem görcsölök.

Szerintetek?


2016. jan. 13. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal rohanni nem kell. Eleg ha simán bemész, de ne várj holnapig semmi esetre sem!
2016. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ma menj be az ügyeletre.
2016. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet. Minden vérzés (a barnázás is annak számít) esetén lásson orvos. Nem biztos, hogy gond van, de jobb a békesség...
2016. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Menj be Most az ügyeletre!!! ez nem játék!
2016. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vilcsianyuja ***** válasza:

Nem tudod felhívni a dokidat? Szerintem őt kérdezd meg, a tünetek fényében mit javasol.

Nekem 7 hét 4 naposan jelentkezett hasonló csöpp kis vérzésem, egy kicsit tanakodtam, mi legyen, aztán felhívtam a dokimat. Azt kérdezte rögtön, hogy 5 percen belül benn tudok-e lenni a kórházban. Lehet, hogy nem a vérzés miatt volt ennyire sürgető, hanem mert éppen ő volt beosztva az ultrahangba. Soron kívül behívott, és nem talált semmi rendelleneset, viszont ott találta meg a második babát :) Nekem ott derült ki, hogy ikrek. A vérzés utána már nem jelentkezett.

2016. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp még ma nézesd meg,legalább megnyugszol! Szorítok,hogy minden ok legyen!
2016. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább menj 10-szer feleslegesen, mint egyszer nem, amikor kellett volna. Ne várj, menj. Remélhetőleg nincs semmi baj.
2016. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A szülésznőm anno azt mondta, hogy terhesség alatt felesleges vizsgálat nincs, inkább győződjünk meg róla, hogy minden rendben, mintsem később bánjuk, hogy nem mentünk időben.

Még ma elmennék megnézetni.

2016. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Telószáma nincs meg, írtam neki emailt. 1 évesemmel egyedül vagyok itthon, apa ma soká jön mert ő is dokihoz ment. 60kmre lakok egyébként az ügyelettől dokimtól. Egyenlőre megvárom h válaszoljon.
2016. jan. 13. 14:15
 10/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy progi potlas kell. en ertem, higy egyedul rgy egyevessel nem tudsz ma bemenni 60kmre. jobb lenne, ha nem tudsz akkor ez van. segitseggel sem tudnal bemenni?
2016. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!