Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges, hogy be kepzelek...

Lehetseges, hogy be kepzelek magamnak terhessegi tuneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Ma 13 napja hogy kesik a menstruaciom viszont a baratommal minden egyuttletkor vedekeztunk ovszerrel ami sose szakadt ki mert ellenoriztuk a vegen mindig.

Viszont nagyon felek hogy esetleg teherbe estem.Amiota ez megfordult a fejemben hanyingerem van.Neha faradtabb is vagyok meg erotlennek erzem magam.Parszor elo fordult hogy nagyon sokat kesett es ki maradt a menszeszem viszont most sokkal jobban felek.Ma fogok tesztet venni iszonyatosan parazok..szerintetek lehetseges hogy bekepzelem ezeket?



2016. jan. 14. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha tesztet csinálnál, és nem itt kérdezősködnél?

A helyedben már rég megcsináltam volna...

Azért 13 nap, ne haragudj..

Nem tudom sokan mit képzelnek, a fáradtságot sem veszik, hogy teszteljenek és itt várják a csodát.

2016. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Simán be tudod magadnak mesélni a tüneteket. Ha még rá is stresszelsz, ugyanúgy késhet. Csináld ma meg a tesztet, hogy megnyugodj.
2016. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sőt az is lehet, hogy terhes vagy, és tényleg vannak tüneteid. Mire kiderül, lassan kiszaladsz az időből, és már akkor se mehetsz abortuszra, ha egyébként ez lett volna a terv.


Még hányszor kérdezed meg??

2016. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Egyebkent 16 eves vagyok elfelejtettem le irni

2016. jan. 14. 13:13
 5/13 A kérdező kommentje:
De vedekeztunk rendesen
2016. jan. 14. 13:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Én szülés után rettegtem, hogy terhes leszek, amíg pici volt a fiam. Produkáltam minden tünetet, és már kétségbe is estem, mert "biztos voltam benne" hogy terhes vagyok.

AZtán a teszt negatív lett.

Azóta sem vagyok terhes (ez évekkel ezelőtt volt).


Szóval igen, az agy sok mindent képes produkálni, ha nagyon akarsz, vagy éppen nem akarsz valamit.



13 nap késés után már egyértelmű megbízható eredményt kapsz. Tesztelj.

2016. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 20 napot késett, de mivel nem volt partnerem, így biztos voltam benne, hogy nem lehetek terhes, de stressz, hormonzavar, gyulladás, gyógyszerek stb, mind okozhatják a késést.. no para, ha tényleg védekeztetek, akkor semmi esély!
2016. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sőt, még egy egészséges nő esetében is előfordulhat, hogy például 1 évben egyszer teljesen kimarad egy hónap. Nálam is volt ilyen, terhességet kizártam, nem stresszeltem, elmentem orvoshoz, vizsgálat eredménye tökéletes volt. Akkor mondta.
2016. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. jan. 15. 07:38
 10/13 Elány ***** válasza:
Megirod az eredményt? :)
2016. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!