Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 pozitív teszt után ha jól...

3 pozitív teszt után ha jól számoltam, a baba 4 hetes és 4 napos. Ilyenkor a doki meg tudja már állapítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsi még a terhesség, de szombaton lesz az esküvőnk, szeretném meglepetésnek, és nem bízom eléggé a tesztekben.
2008. szept. 17. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem látni még az ultrahangon akkor egy vizeletvizsgálat azonnal kimutatja ha terhes vagy.De a 3 teswzt önmagáért beszél sztem.
2008. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Uh-on szerintem még nem látszik, nálam az 5 hetes terhességet tapintásra mondta meg a dokim. De szerintem is 3 teszt nem téved, ugyhogy óvatosan a lagzik. Sok boldogságot! 30 hetes kismama.
2008. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bőven ráérsz 6-7 hetesen elmenni,nem maradsz le semmiről.Tapintással inkább a 6.hét után és az UH is inkább csak a hüvelyi mutatja ki korábban.

Biztosan pozitív!

2008. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az esküvőhöz és a babához is.Nekem ennyi idősen még csak azt mondta a doki,hogy selythető,hogy baba,de még nem biztos.6hetesen mentem újra akkor már volt szívhang is.De ennyi teszt tuti nem téved.Tényleg óvatosan a lagzin,ilyenkor ágyazódik be.

Üdv:29hetes kismami

2008. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Max. vérből, UH-n még nem látni semmit. Nekem 5 hetesen és 6 naposan csak a petezsákot látta egy kis ponttal.

A kimaradt menszi után 2 héttel érdemes elmenni UH-ra.

2008. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!