Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11én írtam egy kérdést....

11én írtam egy kérdést. Folytatás lent. Ennyire belesz*rnak mit érez egy első babás kismama?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. Nem bírtam kivárni a kontrollt,és -milyen jól tettem- elmentem 4Dre.(ennél a dokinál voltunk 28 hetesen is) Képzeljétek! Az sztks nőci olyannyira mérte el a dolgokat,hogy a BPD még most sincs akkora,pedig eltelt 2 hét!!!!!! Legszívesebben bemosnék neki! Ezek a mostani méretek: BPD:84.5 ,OFD:109.2 ,HC:30.54 ,AC:278 ,FL:66.2 Igaz az AC picit kisebb,de nincsenek olyan brutál eltérések! Hogy lehetnek ilyenek... ?!?!?!?ááá SZTK... pfúúúúj Mégegyszer köszi mindenkinek aki akkor írt,és azoknak meg,akik esetleg hasonlóképpen járnak üzenem,hogy nyugi,ennyire el tudják cseszni! Mindenkinek boldog babavárást/babázást! :)
2010. márc. 27. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszi hogy megosztottad velünk, és örülök hogy minden rendben veletek! Nagyon boldog babavárást!

16 hetes ikres kismama

2010. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!utolsó vagyok az előző kérdésednél.Nagyon örülök,hogy minden rendben a babádnál!!!Üdvözöllek a feleslegesen beparáztatott kismamák körében!!Most ha jól számolok 34.hét ugye?Már nem sok van és meglátod az egészséges gyönyörű babád!Kitartást neked!
2010. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen 34.hét :) ,és ha hinni lehet ebben az első magzatmozgásos számításban,akkor 2 hetünk van... azért nem bánnám ha nem sietne... :) vagy nem is tudom.... olyan cuki,úgy megpuszilgatnám már.... persze biztos lesznek napok amikor visszasírom majd ezt az állapotot! :D
2010. márc. 27. 15:35
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is egyén függő.A lányom 20 hetesen mozdult meg 41.5 hétre született a kisfiam akiről írtam 17 hetesen modult meg és 41.hétre született.Mindkettőnél pontosan tudom a fogantatás napját,tehát én itt sem hozom a papírformát:)Ezek az utolsó hetek ,napok a legnehezebbek tudom .Élvezd az együtt töltött időt én a mai napig sokszor hiányolom a pocakomból Őket(12 éves és 10 hónapos)!:)
2010. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 27. 16:48
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Üdv,az ijesztgettettek táborában.

És igen,visszasírod,én is visszasírom oltásoknál,betegségnél,fogzásnál...szegénykék alig világra jönnek,és szenvednek jó sokat...ott vannak a legnagyobb biztonságban.

7 hós baba anyukája

2010. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Én 41 hetesen szültem de már 15 hetesen éreztem mozogni.
2010. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem a kiírt napon volt egy UH,ahol a frászt hozták rám az SZTK-ban,hogy bár ez a 40. hét a fiam "csak" a 36 hetes méreteknek felel meg.

Majd hozzátették,hogy azért,mert a duci a kismama,még nem kell óriási babát szülnie...Köszi szépen,arik vagytok:P

A kisfiam 41+2 napra született 3140 grammal,55 centisen,34 centis fejkörfogattal,tökéletesen egészségesen,10/10 apgarral. Azóta már elmúlt 20 hónapos,okos,ügyes szép,imdánivaló dumagép!

Erről,ennyit!

Boldog babavárást!

2010. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, az sztk.sok. Nekem 37.héten nem voltak képesek nst-n megtalálni a szívhangot. 5percig csak rohangált mindenki, végül a főorvos megtalálta. Persze én kétségbe estem, onnantól fájásaim voltam és másnap délben megszületett a lányom...
2010. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök én is, hogy minden rendben van :)

Igen, az SZTK-ban általában sietnek, nem nagyon mondanak szinte semmit, futószalag-szerűen megy az egész. Letudják a vizsgálatot és kész. De ha magánúton mész, ott odafigyelnek, válaszolnak a kérdéseidre és eleve másképp állnak Hozzád. Én pont ezért járok magánorvoshoz.

Örülök, hogy jól vagytok!!! :)))


És mesélj, milyen volt a 4D-n a baba ennyi idősen? Már teljesen, 100%-ra kivehető a kis arcocskája? :)

Én holnap megyek újra 4D-re, harmadszor, mert eddig sosem láttunk szinte semmit a szégyenlős kislányunkból :)


29 hetes kismama

2010. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!