Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok. Már...

25 hetes terhes vagyok. Már napok óta, főleg éjjel nagyon feszül a hasam alja és menses szerű pici görcseim vannak. Nem lesz baj ezekből a fájdalmakból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 hetes terhes vagyok. Már napok óta, főleg éjjel nagyon feszül a hasam alja és menses szerű pici görcseim vannak. Szedek keményedésre magnéziumot is és hétfőn el is mentem orvoshoz. Megvizsgált és mindent rendben talált: a méh laza, C: 3000 Én azért aggódom, hiszen a méhszáj egyik napról a másikra kinyilhat, dehát nem rohanhatok minden nap orvoshoz. Volt már valaki így? Kérlek nyugtassatok meg! Köszönöm!
2008. szept. 17. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. en a 18-ik hettol kezdetm kemenyedni, igaz gorcseim nem voltak. Mivel masdik gyereke, a kulso mehnyak mar nem zar rendesen, ugyhogy az valoszinuleg mar akkor meg volt nyilva. En is mind attol felte, hogy megnyilok anelkul, hogy nem veszem eszre es mi lessz meg stb. De nem lett eddig meg semmi, ugyhogy nyugi. Ha tovabb is csak gorcsolsz, vagy erosodik, azert csak menj szerintem vissza.
2008. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is voltak kb 3 hétig ilyen görcs? keményedés?fájdalom?, nem is igazán tudom mi volt. És szinte minden éjjel, amikor először keltem fel wc-re. 26-27-28 héten volt kb. Aztán egyszer csak jött egyik éjjel egy nagyobb fájdalom, ahogy meg akartam fodrulni. Úgy fájt, hogy hírtelen arra gondoltam: Istenem, még nem szabad szülnöm! Aztán visszafordultam a kiindulási oldalra és elmúlt. Azóta meg egyszer sem fordult elő, hogy fájt volna a hasam úgy. Nem tudom mitől lehetett, de remélem neked is elmúlik. Ne aggódj! (főleg ha 3000-es az értéked. Nekem is még azt írta a doki, de azt mondta már az utolsó két alkalommal, hogy a külső könnyebben átjárható, mint az igazi 3000.) Minden jót nektek!

30 hetes kismama

2008. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2008. szept. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!