Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzés?

Terhesség alatti vérzés?

Figyelt kérdés
Enyhe, barnás vérzésem van. Mondjuk pecsételő. Alhasi görcsöket is érzek.Van már egy fiam, nála csak beágyazódási vérzésem volt, de nem emlékszem, meddig tartott. Görcsöket is éreztem akkor, a vérzéstől független. Viszont ez régen volt már, nem tudom ez a két dolog együtt a terhesség jele-e?
2016. jan. 20. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem igazán értem... van bármi oka, hogy terhességet feltételezz? (Mondjuk pozitív teszt?)

Mert ennek hiányában én egy sima menstruációra tippelnék, annak a "tünetei" a leírtak. (Még akkor is, ha amúgy nem szokott barnázással indulni, nekem is volt életemben egy olyan időszak - pár hónap - amikor barnáztam, előtte-utána nem).

2016. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonyítottan terhes vagy, és úgy vérzel, akkor menj orvoshoz.
2016. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!