Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetes terhes vagyok....

36. hetes terhes vagyok. Tegnap jártam egy orvosnál aki kenetet is vett és meg is vizsgált de olyan durván hogy azóta is fáj a hasam. Normális ez?

Figyelt kérdés
(Nem erősödő - szűnő hanem állandóan ugyanaz a kellemetlen érzés). Bár ő azt mondta minden rendben. Előtte semmi bajom nem volt.
2008. szept. 17. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, amikor legutóbb megvizsgált az orvosom, még egy kis barnás folyásom is volt. És én is éreztem, hogy kicsit fáj, pedig a vizsgálat alatt nem éreztem semmit, nagyon óvatos volt.

Szóval szerintem semmi gond. Nekem két nap kellett, mire elmúlt (szerdán voltam, még csütörtökön volt egy kis folyás, de péntekre megszűnt)

Ha még holnap is érzed, inkább kérdezd meg a védőnőd.

2008. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Melyik városban volt ez? Én is jártam így egy dokival, bár nem voltam terhes, még véreztem is a vizsgálat után. Olyan alapos volt, hogy még a gát is megsérült és pisiléskor napokig csípett és még azt is elmagyarázta, hogy ha nem szülök azonnal akkor már nem is lehet gyerekem mert elég idős vagyok, vagy az is lehet, hogy csal a párom. Na ekkor látam először és utóljára is. Ez nem normális hogy fáj a hasad menj másik dokihoz!
2008. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!