Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tizedik héten megyek először...

Tizedik héten megyek először uh-ra, nem késő? Most 6 hetes vagyok, voltam orvosnál, de ő csak vizsgált és megállapította a terhességet.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Uh nélkül hogy állapította meg? Egyébként én is 9 hetesen voltam.
2008. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem késő.A szívhangot nem lehet még hallani csak kicsit késöbb.Ne aggodj,minden rendben lessz!
2008. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő!Gratulálok nektek!
2008. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Abszolut nem keso!En pl.12 heten voltam elsonek dokinal es akkor volt az elso uh is,semmi baj nem volt belole minden rendben volt!Neked is minden oke lesz,ne izgulj!
2008. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő, de azért uh nélkül hogy tudta megállapitani hogy jó helyre ágyazódott e be a baba?
2008. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az igazság az hogy tényleg a hüvelyi a legjobb. de nekem aztmondták hogy terhes vagyok és enygem is simán vizsgált meg és mégsem voltam az,hanem cysta volt,
2008. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez orvosfüggő, én 6 hetesen voltam és már hasi UH-ot csinált a doki + megvizsgált, rákszűrés stb. De amúgy a 10. héten is voltam és akkor volt igazán élmény, mert már láttam a babát, a 6. héten csak a petezsákot, de én abból is csak egy fekete foltot vettem ki, szóval ne izgulj, ráérsz még UH-ozni :)
2008. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 12. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!