Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz jelző betét. Aki...

Magzatvíz jelző betét. Aki használt ilyent, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ez az első várandósságom és a megszokottnál erősebb a fehér folyásom. Kicsit tartok attól, hogy nem fogom tudni azt, ha nem elfolyik, hanem csak szivárog a magzatvíz. Köszi a válaszokat!

37 hetes kismama


2016. jan. 23. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A dokim azt mondta, ne vegyek, mert kimutatja a hüvelyi fertőzést is (vagyis attól is elszíneződik), és nekem sokszor van gombám. Ha neked nincs ilyen problémád, akkor vehetsz nyugodtan! Inkább egy betét, mint egy stresszelő kismama!


33hkm

2016. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vettem és nem színeződött el. De valóban bele is van írva, hogy bakteriális fertőzés esetén adhat álpozitív eredményt. De én ki tudtam zárni a magzatvízszivárgást, engem megnyugtatott.
2016. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vettem, mert volt erősebb vizes folyásom, de nem mutatott ki semmit hála az égnek. Jó azért is mert így tudod fertőzésed sincs.
2016. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!