Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha két hétig erősen véreztem...

Ha két hétig erősen véreztem és nem vetéltem el mire utal?

Figyelt kérdés
Kaptam duphasont és attol sem állt el a vérzés. Mikor a doki mondta hogy műtét lesz mert nem látja értelmét elállt a vérzés. Azóta semmi. A héten megnézi van- szívhang. Rendellenesség miatt verezhettem? Valakinek született egészséges babája?
2016. jan. 25. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem így lettek ikreim. Nem bíztatni akarlak, mert valószínűleg a fehér holló-kategória vagyok, de igen, két egészséges kislányunk született. (Vszínűleg hárman lettek volna, és a harmadik babát veszítettem el) szorítok neked is..
2016. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy embrió látszódott de meg nem volt szívhangja. Félek hogy rendellenesség van a háttérben és el kellett volna engedni.
2016. jan. 25. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyogyszer segitett lehet hogy csak hormonalis gond volt. :) Mikor nez meg ujra?
2016. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Félek hogy rendellenesség van a háttérben és el kellett volna engedni."

Ha olyan rendellenesség van, akkor a progipótlás sem segít, csak akkor, ha progeszteronhiány miatt véreztél.

Egyébként több verzió lehetséges:

-Időközben lezajlott a vetélés, és magától kiürült.

-Hematóma miatt véreztél és időközben felszívódott.

-Progihiány miatt véreztél és a gyógyszer állította el.

A következő ultrahangon kiderül, hogy mi a helyzet, addig mindenki csak találgatni tud.

2016. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön, ha nincs szívhang pénteken műtét.
2016. jan. 25. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben EGY MÁSODPERCET se várnék. Bármelyik kórházban megvizsgálnak ha besétálsz!

Nekem ugyanez volt, 14 hétig 4 véreztem nagyon erősen (konkrétan az ágy átázott ) , heamatóma volt, jelenleg semmi gond.

2016. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!