Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnosolv magnéziumtól előford...

Magnosolv magnéziumtól előfordult másnál hasmenés?

Figyelt kérdés
A napi egy tasakot lehet két részletben meginni? Hatásos úgy is vagy kevés?
2016. jan. 27. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A magnézium hashajtó hatású.


Megihatod két részletben is.

2016. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is van tőle,de örülök neki.Esténként szoktam meginni,lefekvés előtt.így nap közben nem okoz gondot.
2016. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fordult elő és én 2 részletben ittam meg pont ezért.
2016. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam eleinte volt, aztán abbahagytam pár napra és akkor is volt, csak kisebb mértékű. Én is két részletben ittam, mert azért úgy nagyon meg tudott hajtani és nem tudtam elmenni úgy pl. boltba..:))) Aztán kb. 10. héttől már nem hajt meg egyáltalán. Nyugodtan idd meg két részletben, vagy pár óra különbséggel. Ugyanúgy hatásos.
2016. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem is ez volt, napi fél tasakot ittam utána.
2016. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problemam. Egyreszt jo, mert nem kuzdok a szorulassal, mint sok mas kismama, viszont kicsit aggodom, hogy igy fel tud-e normalisan szivodni a tapanyag. Lehet, megprobalkozom a napi fel adaggal.
2016. jan. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!