Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem harmadik babával...

Terhes lettem harmadik babával és teljesen befordultam, megbántam stb. , valaki érzett már így?

Figyelt kérdés
Van már két óvodás koru gyerekem. Félek hogy megsínylik. Nagyon bújósak. Nem artok ezzel nékik ügye? Segítsetek! Halálra vagyok rémülve!
2016. jan. 27. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fognak nélkülözni, akkor miért sínylenék meg? Miért ártanál nekik?
2016. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érzelmileg gondoltam, foglalkozásra, törődésre! Szerelmes vagyok a gyerekeimbe!😊 vannak három gyerekesek is itt? Ugye boldogok a gyerekeitek?
2016. jan. 27. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha minél többet megprobalsz majd foglalkozni velük,jatszani,stb, akkor nem lesz gond :) Erre figyelj oda nagyon.
2016. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem három gyerekem van. Egy jó helyre születő testvér csak adni fog a többi gyereknek, nem vesz el semmit.
2016. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is két ovisom van és most a pocakban kistesó. Már nagyon várják, puszilni szokták a hasamat. Mi nagy örömként mutatjuk be nekik a gyerek vállalást. Igazábol csak attól félek hogy nehéz lesz a reggeli elindulás, de az eszembe sem jut hogy megsínylené a két nagyobb a dolgot! Sőt szerintem végre a kisebb kiléphet a kicsi jelző mögül mert így már n3m ő lesz a legkisebb, ő lesz a nagy és okos báttyó aki sokmindenre megtanítja majd a kisbabát. A nővérkéje meg majd megetetheti ha nagyobb lesz, tologathatja babakocsiban 😊 nem hiszem hogy gond lesz, be kell vonni őket is a baba körüli teendőkbe így fontosnak hasznosnak és egy kicsit felnőttnek érezhetik magukat!
2016. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes a jövő miatti aggódás, és hogy félted a meglévő gyermekeiddel való kapcsolatot. Én is elkezdtem aggódni koraterhesen, de épp most olvastam, hogy ezt a hormonok (is) okozzák, és majd ha már elkezdesz kötődni a pocakodban lévő babához, akkor jobb lesz.
2016. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ėn is ugyanígy érzek. Van 2 gyermekem(6 és 3 évesek).Most vagyok 7 hetes a harmadikkal. Nekem is vannak félelmeim,de szerintem jó lesz minden.
2016. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!