Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+3 napos vagyok. és 3napja...

4+3 napos vagyok. és 3napja érzek alhasi meg akarna jönni de nem olyan erős fájdalmas görcsöket, nem folyamatosan tartó, csak pár másodpercig tartó fájás. Mire utalhat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Felesleges ez a gúnyos stílus. Nagyon kevés az a kismama aki ilyen korán tud ilyet megállapítani, hogy 4+3. Arra gondoltam, hogy orvos állapította meg a terhességet, azért vagy ennyire magabiztos. De, te tudod...
2016. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha valamihez nem értesz, minek válaszolsz rá? Nem mintha hasznos választ adtál volna
2016. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

71%-os. A kismamák többsége meg tudja mondani. Főleg azok, akik tervezik a gyereket.

Egyébként nem tudom miért lenne olyan bonyolult visszaszámolni az utolsó menzi első napjáig.

2016. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hat ezaz.. ő kezdte a gúnyosságot
2016. jan. 28. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!