Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és nagyon...

Terhes vagyok, és nagyon félek már az abortusz is eszembe jutott. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki, hogy súlyos szembetegségem van, genetikai eredetű. Nagy az esély rá, hogy ez romlani fog, akár vakságig is. Ma pozítivat teszteltem, és nem tudom mit csináljak, annyira ritka a betegségem. Depressziós vagyok amiota tudom a bajom. Merjek így szülni?
2016. jan. 28. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Konzultálj genetikussal. Ne depizz, hanem old meg a problémát. Attól nem változik semmi, ha otthon ülsz, sírsz és agyalsz. De ha felkeresel egy orvost, akkor tényeket kapsz és lehet, hogy megoldást is.
2016. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért nem beton biztos hogy a baba is örökli a betegségedet.

ha nagyon kétségbe vagy esve ajánlom Sheila Kochen : Emma 1 (a labrador aki megmentette az életem) vak nő, és van gyereke igaz már lát. de olvasd el ha lehetőséged van rá.

és adj esélyt a babának ne vetesd el!!! nem tudhatott milyen élet vár rá

2016. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* Sheila Hocken: Emma meg én
2016. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kisbaba olyan boldogságot hozhat az életedbe hogy örökre elfelejtheted a depressziódat. Képes lennél egy ilyen súlyos döntést meghozni, hogy nem adsz neki esélyt az életre és a ti boldogságotokra?
2016. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy vak és egy alig látó szülőpárt, akik már két gyerkőcöt nevelnek. - boldogulnak vele, még ha néha egy két dologban kell is nekik segítség. - És nem tűnnek boldogtalanabbnak, mint az egészséges emberek...
2016. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbálj a jelenben élni és élvezd a gyermekáldást, sokan imádkoznak gyermekért hiába. a jövő az még titok. ne félj. minden jóra fordul. mindenképpen az új élet mellett döntsél. hisz a szíve már benned dobog. élni szeretne és azt szeretné ha te lennél az édesanyja. téged választott. örülj neki.
2017. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veletek azóta?
2017. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!