Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vírus-hasmenés! Sajnos nem...

Vírus-hasmenés! Sajnos nem értem el a wc-re, lehet ettől hüvelyi fertőzés?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdésért, elkaptam valami hasmenéses vírust, tegnap óta görcsöl a gyomrom, morog a hasam. Hát reggel aztán nem értem oda a Wc-ra, s egy kicsit befolyt (szégyen-szemre, sose volt még velem ilyen).

Utána rögtön lezuhanyoztam, de hát tuti érintkezett a hüvely bejárttal.

Most nagyon aggódok nehogy valami bakteriális fertőzést kapjak tőle. :(

Jővő héten csütörtökön kell mennem a dokihoz. Persze szólok neki.

Szerintetek tuti lesz valami bajom tőle?

17 hkm



2016. jan. 31. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de azert egy vizeletteszt amugy sem arthat (labor, haziorvos kiirja), mondjuk a jovo heten.


Nekem nem volt ilyen balesetem, megis 2x faztam fel terhesseg alatt...


34hkm

2016. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha utána letisztálkodtál, akkor vajmi kevés az esélye. Arról nem is beszélve, hogy azért a hüvelyben vannak alapvetően jótékony hüvelybaktériumok, amik ha netán jut is oda valamennyi kórokozó, akkor van olyan védelmi szerepük, hogy azt le tudják győzni úgy, hogy ne legyen belőle komolyabb baj.
2016. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyéni érzékenység kérdése. Ha egyébként nem vagy különösebben hajlamos rá, akkor nem lesz semmi baj.
2016. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ettől kétlem, de a hasmenés alhasi vérbőséget okoz, ami viszont vetélést indukálhat.

Nekem a harmadik trimeszterben egy elég durva hányós vírust sikerült összeszednem. A biztonság kedvéért bementünk a szülészetre, hogy nézzenek rá a magzatra, én közben fél óránként olyan erővel hánytam, mint egy ipari főnyomócső.


Ha már ott voltunk, rátettek CTG-re, de mondták, hogy a hányás - amennyiben nem száradok ki - nem veszélyes. Ha hasmenés lenne, az már nagyobb gáz lenne, a fent említett alhasi vérbőség miatt.

2016. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Reggel óta nem volt hasmenés, kop-kop-kop

De a gyomrom hol 1-2 óráig semmi, hol meg fél óránként görcsöl :(

2016. jan. 31. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!