Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok. Én még nem...

20 hetes vagyok. Én még nem érzem a babát. Még hasam is szinte alig van. Ez bajt jelent hogy nem érzem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

átlagos mennyiségű a magzatvized? nekem akkoriban még több volt, ezért sem éreztem.:)


de ha minden rendben van az ultrahangokon, ne aggódj! de egyébként vehetsz egy szívhanghallgatót és néha ráhallgathatsz a magzati szívdobogásra.:)


34hkm

2016. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Doki mit mond? Uh- mindrn oké,ott mozog?

Lehet hogy lustàbb,lehet hogy gyengébb az izomzata,több a magzatvìz. Te vagy érzéketlenebb stb.. sok minden lehet,ami nem biztos,hogy bajt jelent.

2016. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első terhesség? :) Én 19 hetes vagyok és én sem érzék még semmit. Nekem azt mondták, hogy a 20-22. hét körül szokták az első babát megérezni. Ha uh-on minden rendben volt, akkor nincs miért aggódni. :)
2016. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!