Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes szívhang figyelőt...

Érdemes szívhang figyelőt vásárolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a 16. hétben járok és érdeklődnék, hogy érdemes-e erre is költeni? Bababoltban állítólag olyan 10 ezer forint körül már kapható. Viszont azt hallottam, hogy felesleges pénzkidobás és csak magamat idegesíteném feleslegesen, mert ha rosszul teszem a hasamra, vagy úgy fekszik a baba, nem is mindig lehet hallani. Mindig tele vagyok aggodalommal, hogy rendben van-e minden, mert ultrahang nagyon ritkán van.
2010. márc. 29. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon ritkan van ultrahangos vizsgalatom es enis idegeskedek, hogy minden ok-e, de en nem vennek szivhang figyelot, me ahogy te is irtad ha valami miatt nem stimmelne a ritmus akkor attol meginkabb fraszt kapnek :) en meg mar amugyis a 37-ik hetben jarok:)

Boldog babavarast neked.

2010. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem csupán pénzkidobás. Még a képzett védőnők se tudják mindig elsőre (néha még többedszerre sem) a babát, nemhogy egy parás anyuka... csupán arra lenne jó, hogy állandóan idegesíthesd magad, ha épp nem úgy fekszik, hogy jól hallhasd. Egyébként meg tudnád pontosan, mit is kell hallani? Igaz, hogy ritkán van uh, de nálunk a fejlett országokhoz képest még sokszor is (máshol max. 2 van!).
2010. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Ha megmozdul a baba utána már ugyis érezni fogod.
2010. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szia!


én sem fogok venni, mert ahogy írtad: csak beparáznék ha rosszul helyezném oda a készüléket és nem lenne szívhang! ne aggódj, csak pozitívan


14 hkm

2010. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"csak magamat idegesíteném feleslegesen, mert ha rosszul teszem a hasamra, vagy úgy fekszik a baba, nem is mindig lehet hallani"

Na én pont így jártam vele :(

2010. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnődet, neki nincs-e ott a rendelőben. Legalábbis az enyém minden tanácsadáson felajánlja, hogy meghallgatjuk, ott helyben. Ők tudják is, hova kell tenni, és megnyugtat, hogy minden OK.
2010. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem felesleges. nekem a védőnőm nézte a szivhangot ha mentem hozzá, és azt mondta mehetek bármikor ha ugy érzem h szükséges :)

kérdezd meg a védőnődet h van e erre lehetősége.

2010. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen szívhangfigyelőm, és én mindig elsőre megtalálom a szívhangot. Igaz én szülésznő vagyok és értek hozzá, de mindig nagyon megnyugtat, ha megtalálom, és azt is figyelem, h jó-e a ritmusa. ez teljsen megnyugtat. Én a Vaterán vettem 6000 Ft-ért. Nekem ennyit megért, h ne parázzak folyton.

30 hetes km

2010. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes pocis vagyok, és pár napja kértem kölcsön a barátnőmntől a szívhang figyelőt!! Egséz nap kerestem a baba szívhangját, és nem találtam meg:-( Gondolhatod!!!

De tudtam minden rendben van, mert éreztem őt mozogni, szombaton voltam Uh-on minden rendben volt a babával:-)

Én nem találtam meg, de a védőnőnél mi is minden hónapban meghallgatjuk.

2010. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia 22 hetes vagyok és nekem is van szívhangfigyelőm. Eddig még mindig megtaláltam vele a pici szívhangját és engem megnyugtat,főleg hogy nem volt éppen problémamentes a terhességem eleje. Szerintem ezt mindenki maga döntse el mennyire fontos számára ez a készülék. :)
2010. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!