Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes szívhang figyelőt...

Érdemes szívhang figyelőt vásárolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a 16. hétben járok és érdeklődnék, hogy érdemes-e erre is költeni? Bababoltban állítólag olyan 10 ezer forint körül már kapható. Viszont azt hallottam, hogy felesleges pénzkidobás és csak magamat idegesíteném feleslegesen, mert ha rosszul teszem a hasamra, vagy úgy fekszik a baba, nem is mindig lehet hallani. Mindig tele vagyok aggodalommal, hogy rendben van-e minden, mert ultrahang nagyon ritkán van.
2010. márc. 29. 13:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meggondolom még...
2010. márc. 29. 14:17
 12/13 anonim ***** válasza:
szia nekem is van és én csak az enyémet találom meg vele mondtam a dokimnak és azt mondta nyugi még ő sem találná mert még pici majd 20 hetes körül akkor már lehetséges az aki azt írja hogy megtalálta nagyon szeretném hallani mit talált mert mivel a mi szívünk is elég gyors terhesen szerintem nem nagyon lehet megkülönböztetni én is csak onnan tudom hogy nem az övé hogy a férjem miközben hallgatta nézte a pulzusom és ő mondta hogy egyszerre ver az enyémmel hát mondtam hogy akkor nem jót hallgatunk lehet egy szülésznő profi de másképp nem hiszem egyébként igaz az is hogy ha a kis háta befelé van akkor meg nem lehet egyáltalán megtalálni ezt a védőnőm magyarázta képek alapján úgyhogy én most várom hogy nőjünk addig van hogy meglegyen a neve hogy nekem is van szívhangfigyelőm üdv.15 hetes km
2010. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges pénzkidobás, azon a pénzen inkább vegyetek SZÜKSÉGES dolgokat. Mi sem vettünk, de egy hétre kölcsönadta a védőnőnk az övékét. Megmutatta, hogyan használjuk, hova kell tenni a mikrofont, hol hallhatjuk a szívét és merre van a köldökzsinór, amely szintén lüktet, de tompábban lehet hallani. Fantasztikus élmény volt hallani a kicsi szívét. De ez egy lehetőség volt, jó alkalom arra, hogy még jobban tudatosuljon bennem, hogy egy kicsi ember fejlődik bennem. De nem venném meg csak azért, hogy állandóan figyelgessem és parázzak azon, hogy hú, vajon még dobog-e a szíve.
2010. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!