Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek melyik hetekben jöttek...

Nektek melyik hetekben jöttek a leggyorsabban a kilók?

Figyelt kérdés

Mennyi jött olyankor?

Mikor lassult?



2016. febr. 5. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a 6-18 hét között....goymorégős voltam nagyon kevés dolgot kívántam és főleg péksütiket (tudom pont ezek okozzák a gyomorégést hiszen savasítanak) szóval én a 15. héten már +10 kilónál tartottam....aztán hogy azért állt meg a hízás mert jobban lettem vagy azért mert elkezdtem rá figyelni, nem tudom, de végül is a maradék 25 hétben már csak 12 kg-ot híztam, annak ugye jó része már valóban a babának volt köszönhető. az utolsó pár hétben én szinte egyáltalán nem híztam már.
2016. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,jelenleg 15 hetes vagyok,a 13. hétig csak fogytam,azóta feljött 1 kg 2 hét alatt.Igyekszem odafigyelni. Fiamnál 5 éve az első 12 hétben lement 3kg majd szépen lassan jöttek a kilók 14kg lett a végére de le is csúszott 10 amint megszületett. Szerintem a 12-30.hét között jött fel a legtöbb,sokat voltam éhes.
2016. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Összesen híztam 11 kilót, ebből 4 volt 23-27 hetes korom között. Előtte 2 kilót híztam összesen. 3 jött fel az utolsó 4 hétben is. Szóval 27-36 között nem lett sok csak 2.
2016. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 kilót fogytam az 1. trimeszterben, ami a 19. hétre jött vissza, onnantól kb. egyenletesen jöttek fel a kilók:

19-24. között összesen picit több, mint 2 kiló

24-29. között kb. 3 kiló

29-34. között szintén kb. 3 kiló, 35.-re ez még egy kicsit emelkedett, aztán megállt. 56-ról kezdtem 4-5. hétben, most a 37. hét vége felé kicsivel 64 alatt vagyok. Voltak olyan hetek, főleg a 21-28. hét között, amikor 5-700 g is feljött egy hét alatt.

2016. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hétig +8 kg, utána megindult (főleg 25. után, miután elmentem táppénzre). +19 kilóval mentem szülni (pedig nem zabáltam két pofára, de az is igaz, hogy alig bírtam mozogni). Ma vagyunk 8 hetesek és már csak +3 kg van rajtam úgy, hogy eszek, ami jól esik, de szoptatok és még lefejek úgy 6-7 decit.
2016. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első babával összesen 20 kg jött fel abból a 12-20ig 9kg a maradék meg szép lassan.Most a második babával 15 hetes terhes vagyok eddig 1 kg jött fel.Az elsőnél az volt az alapozó ,hogy előtte leraktam a cigit és terhességi cukrom is volt.Most jobban odafigyelek és remélem nem jön fel megint 20.kg.
2016. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekkel a 12. hétig szedtem fel a szülési súlyom 80-90%-àt.

Elsővel 9kg,összesen lett 10kg a végére.

Màsodikkal 6kg, még van 3 hetünk,de maradt a 6 kg eddig.


Mindkettőnél àllandóan megkaptam,főleg az elsőnél,hogy miért zabàlok,majd hìzok 30 kg-t stb... Mert,hogy nem a baba miatt hìzok még. Aztàn csak lestek ezek a kedves emberek,hogy a végén egy dekàt sem hìztam,amikor nőttek a gyerekek. Elsőre és most is 4kg feletti babàt vàrtunk/vàrunk, nekem a c-s melltartóról f-esre kellett vàltani,szóval a súlynövekedés az megvan, csak ezt a szervezetem előre felszedte,passzolok.

2016. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* rosszul fogalmaztam,nem a szülési súlyom %-àt hanem a baba miatti plusz súly %-àt 😁
2016. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!