Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 félévem lenne még az egyetem...

1 félévem lenne még az egyetemből, március 17-re vagyok kiírva?

Figyelt kérdés
Májusban lennének a szigorlatok, majd júniusban az államvizsga. Nem tudom eldönteni, hogy folytassam vagy sem? Egyelőre felvettem az órákat, de már nehéz bejárni, nagyon sok a gyakorlat, nehéz szak. Egyéni tanrendet nem kaptam.
2016. febr. 5. 22:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Áprilisban lennének a szigorlatok, elírtam!
2016. febr. 5. 23:00
 2/15 A kérdező kommentje:

Vajon jövőre egy 1 éves gyerek mellett többet tudnék tanulni?

Vagy van még elég támogatott félévem, próbáljam most megcsinálni, amit tudok, a többit meg hagyjam jövőre?

2016. febr. 5. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:

neked kell tudnod, van-e segítséged, hogy tudnád megoldani, stb. 2-4 hetes baba mellett tuti nem mész szigorlatozni, én a wc-re is nehezen bírtam kimászni :(

de nyilván ha most sikerül pár dolog akkor jóval könnyebb lesz jövőre. veszteni valód nincs, nem? :)

2016. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én halasztottam. Azon a héten szültem, mikor záróvizsgák voltak.
2016. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Van segítség, 4-ből 3 nagyszülő nyugdíjas, sógornőm és tesóm is GYED-ed van.

Csak nem másnak szeretném szülni a babát, hanem a férjemnek s nekem. :(

Viszont félek attól is, hogy 1 év alatt nagyon kiesek a tanulásból.

Eddig nem féltem, úgy voltam vele, hogy lesz, ami lesz, de most kicsit kétségbeestem.

2016. febr. 5. 23:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én áprilisban szültem, az utolsó félévben. Halasztottam egy évet, nem tudtam volna megcsinálni kicsi mellett. A tanulásból nem estem ki, ötösre államvizsgáztam. Egyéni konzultációra vettem fel a tárgyakat, így csak a tananyagot kellett elkérnem, illetve ZH-kon és vizsgákon átmenni. Már októberben nekiálltam a szakdolgozatomnak, minden nap egy kicsit. Segítség nem sok volt. Hogy könnyű volt? Nem. De könnyebb, mintha szülés után egy 2-3 óránként szopizó, hasfájós törpicúr mellett próbáltam volna! :)
2016. febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha ez az utolso,megcsinálnék annyit amennyit tudok,hogy kevesebb maradjon késöbbre.egy pár hetes baba mellett könnyebb tanulni mint mikor rohangászol az 1 éves után.Ő még csak eszik-alszik.
2016. febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5èvem volt,nem halasztottam hanem befejeztem mellette.
2016. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fél évet nem tudsz halasztani?

Ha be is kell járnod, pl. kötelező gyakotlat, akkor szerintem erről a félévről lemondhatsz.

Esetleg kérd el a tápanyagokat, és tanulj majd előre, pl. vizsgatételek kidolgozásával.

2016. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos fél évet halasztani, csak egyet.

Arra jutottunk a párommal, hogy a kisebb, 1,5-2,5 órás gyakorlatokra ha a szoptatás miatt be tudok majd járni, akkor azokra bejárok és a vizsgákat is megpróbálom megcsinálni ezekből, a többit pedig hagyom jövőre.

2016. febr. 7. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!