Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai vetéléskor (6és fél...

Korai vetéléskor (6és fél hetes terhesség volt, peteszák felszívódott) hány napig tarthat a vérzés és az milyen?

Figyelt kérdés
Épp a 2-menses esedékességekor kezdődött a vetélés.
2008. szept. 18. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
maximum 2 hét, de úgy,hogy a 14. napra tényleg elmúlik
2008. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos?Soknak érzem.Nem lehet elvérezni?
2008. szept. 18. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, ha nagyon sok a vérzés, akkor feltétlenül menj el orvoshoz! ha 1-2 napig sok, akkor az még rendben van, utána csökken, csak elhúzódhat. ha nagyon vérzel, akkor viszont el kell menni az orvoshoz,nehogy valamilyen szövődményed legyen
2008. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát jó kérdés mi a sok.Esetleg mensi szerű vagy kicsit több szerintem normális.Egyébként nem egyfolytában vérzem.És állagra?Én úgy tudom előszőr kissé darabosabb,sötét és ha már jobban tisztulunk akkor piros és nincsenek már benne darabok.Ti hogy tudjátok?
2008. szept. 18. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos én januárban jártam így, de nekem csak üres petezsákom volt, vérezni kezdtem, nagyon erősen és görcsölt is a pocim, a vézés 6 nap alatt sem csökkent, ezért a dokim missed ab-ot csinált, nehogy bajom legyen. (Utána csak 1x jött meg és babát várok.)

Ha nagyon vérzel és sokáig, akkor beszélj a dokiddal mindenféleképpen.

A legjobbakat!

2008. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mint az abortusz vagy a spontán vetélés, nekem 2 hónapig tartott
2008. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!