Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éljem így túl a terhességet?

Hogy éljem így túl a terhességet?

Figyelt kérdés

Szóval egy házi buliban megismerkedtem egy sráccal és túl jóba lettünk megtörtént ott este...Kiderült,terhes vagyok ,közös megállapodás alapján megtartottuk a baby-t.De ez a roha. dék kiderült mrgcsalt,látta barinõm mással csókolózni,kèzen fogva menni...Ez tegnap elõtt derült ki azóta görcsölök,fáj,szúr a hasam

18.hetes vagyok ,nagyon fèlek hogy a stressz és düh kitörések ellenére megmarad a kincsem! 😢❤❤



2016. febr. 8. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2016. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
ezt nem értem hogy attól félsz hogy az idegességtől megmarad a babád?miért elakarod vetetni??
2016. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

ellenére? :o :o :o


amúgy mit vártál? megismered, lefekszel vele, azonnal teherbe esel, és máris örök hűséget fogad neked?

2016. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de minden előzetes ismeretség nélkül mit vártál ettől a pasitól?

Azt értem, hogy megtartottad a babát, tök jó.

De azt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy akkor most ti egy boldog család lesztek hárman? Van rá minimális esély, persze, hogy az ember pont így boltik bele a tökéletes pasiba, de leginkább ez a filmekben működik így, a valóságban aligha.

Szóval nem is értem.. megcsal?? - hát ha jól értem 18 hetes terhes vagy, akkor mondjuk 16 hete ismered.. Örülj, hogy most derült ki, és örülj, hogy csak ennyi, nem pedig az, hogy egy baltásgyilkossal feküdtél össze, és annak várod a gyerekét, mert így ismeretlenül akár az is lehetne.

Ha vállaltad a babát, hiába volt közös döntés, egy ilyen "kapcsolatnál" tudnod kellett, hogy leginkább egyedül teszed.

Mindemellett boldog babavárást, és jó egészséget Neked is és a picinek is!

2016. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
18 hetesen már nem vetetheti el!
2016. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Amikor úgy döntöttél, hogy megtartod, akkor a gyerekről döntöttél, nem a kapcsolatról. Egy ilyen friss ismeretség alapján nem lehet hosszú távra alapozni, hogy CSAK a gyerek miatt legyetek együtt. A gyerek iránti felelősség alól ő sem fog tudni kibújni, de annyit tudsz tenni, hogy mostantól CSAK a babára koncentrálsz, és igyekszel viszonylag emberi kapcsolatot ápolni az apával. De társként ne kalkulálj vele...
2016. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

most azt szeretnéd hogy megmaradjon, vagy azt hogy nem?

egy gyerek élete nem játék!sosem fogom megérteni, minek kell védekezés nélkül szexelni, jó most ráfogod a piára de akkor is.

ott van benned egy magzat egy baba, egy élet....

2016. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván kifelejtett egy e-t... "megmarad-e"



Ettől még megmaradhat a terhesség, de a kapcsolatra keresztet kellene vetni

2016. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

23 vagyok,igazatok van...

Csak olyan szerelem volt 1.látásra és elvakított a hirtelen szerelem..Azt ígérte velem marad örökre és a picivel...

Bocsi lehet egy kicsit érthetetlen lett amit írtam...Szóval nagyon kiakadtam hogy megcsalt,hisztiztem ,azóta görcsöl ,szúr a hasam és attól félek,hogy bármi baja lett a picimnek és nem marad meg vagy valami :(

2016. febr. 8. 14:09
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Hát hogy lehet túlélni? Jársz iskolába, amíg tudsz, egyre bővebb ruhákat hordasz, hátha az osztálytársak nem veszik észre. Aztán egy idő után egyértelműen ciki lesz, akkor már nyilván inkább otthon hallgatod, hogy nő a fű. Eljársz a vizsgálatokra, vásárolsz a szüleid pénzéből, átkozod a percet, amikor nem húztál gumit egy idegen farkára. Ezzel el is telik a 9 hónap.
2016. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!