Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz-szivárgás?!

Magzatvíz-szivárgás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, butaság lesz, amit kérdezek, de...


19 hetes terhes vagyok. Ma hajnal 3 körül arra ébredtem, hogy nagyon melegem van, kifejezetten arra az érzetre keltem, hogy menten hőgutát kapok. Paplan volt rajtam és takaró, be is voltam öltözve rendesen - hosszú nadrág, hosszú ujjú felső, zokni - min., mint aki a jégkorszakra készül (egyébként is fázós vagyok).


Amikor lenyúltam, hogy kitakarózzak (háton ébredtem), éreztem, hogy tiszta víz vagyok ott "lent". De nem kifejezetten az ágyékrésznél csak, hanem az egyik combtövemnél és a fenekemnél is, és a térdhajlatoknál is volt 1-1 kicsi folt, azt hiszem. Nem volt ez nagy mennyiség, összesen egy tenyérnyi talán. A lepedő száraz maradt. Nagyon megijedtem, lekaptam a nadrágot, se szaga, se színe nem volt a cuccnak, egy idő után megszáradt és nyomot sem hagyott.


Rövidgatyát húztam, levettem a takarót, így feküdtem vissza, ekkorra lett normál hőérzetem. (Normális esetben így vacognék.)


Persze azonnal az jutott eszembe, hogy mi van, ha a magzatvíz szivárog? Megnéztem magam, de még csak folyásom sincs és azóta semmi nem jelentkezett, se mozgásra, se tüsszögésre, erőteljes köhögésre, orrfújásra sem (náthás vagyok) és azóta eltelt több, mint 7 óra .


Akinek szivárgott a vize, annak azért folyamatosan szivárgott, nem ekkora szünetekkel, igaz?


Le lehet ennyire izzadni, mint egy ló?!


A válaszokat előre is köszönöm!


2016. febr. 9. 10:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, Neked :)
2016. febr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Minden jót kívánok mindannyiótoknak!

2016. febr. 10. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!