Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik volt vagy van valaki...

Kismamik volt vagy van valaki igy? Többi lent.

Figyelt kérdés
52kg voltam terhesség előtt 2,5hónapos kismama vagyok és szépen jönnek fel a kg-k nem eszek sok édességet és betartom többször eszek keveset, sokat diétáztam régebben!
2016. febr. 10. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddigre 4,5 kg jött fel, 55 kgval kezdtem, 77kgmal mentem szülni.
2016. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. A 24.hetre 8kilot hiztam:/ kiderult, hogy a tomenytelen gyumolcs eves a bunos. A szenhidrat nagyon megdobta a magzatvizem mennyiseget. Kordaban tartom es azota is csak 8 kilom van.:)


35hkm

2016. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kg-k több dologból tevődnek össze, a baba, magzatvíz, szövetek közötti folyadék és többlet vér önmagában is indokol az orvosom szerint min. 8, max. 12 kg-t a terhesség végére, aki ennél kevesebbet hízik, az vagy annyit hány, vagy annyira odafigyel, túlkompenzál, hogy saját zsírból fogy közben.


Aki a normálisnál erősebben vizesedik, az akár 20 kg-t is felszedhet anélkül, hogy valódi testzsírfeleslege lenne, ez jól látszik, mert rohamosan leadja a kilóit a szülés után, már mire hazaér a kórházból, 10-12 kg-val könnyebb akár.


Szerintem aki észszerűen táplálkozik és mozog, annak nem kell a mérleget néznie, az nem fogja megmondani, hogy a súlyából mennyi a víz és mennyi a zsír, viszont ha például vizesedik, a kg-któl megijed, és elkezd nagyon "odafigyelni", akkor az akár gond is lehet.


Annak kell állandóan figyelnie a súlyát, aki a terhesség előtt sok édességet, gyorskaját evett, de nem hízott tőle, és zterhesésg alatt is így eszik.

2016. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem tönkretett a fogamzásgátló, miután abbahagytam megszűntem menstruálni több mint egy évig, másfél hónap alatt 10 kiló jött fel TORNA, és helyes étkezés mellett. Fogalmam sincs miért és hogy, de azóta sem tudtam leadni. Nem sejtettem hogy fog reagálni a hormonrendszerem a terhességre, csak reménykedem benne, hogy vékonyabb leszek mint voltam. Sajnos vizesedek, 62 kilóról indulta, de 2 héttel később csak 58 kiló voltam, úgy hogy nem volt hányingerem, zabáltam(akkor még nem tudtam hogy terhes vagyok). A 23. héten voltam újra 62 kiló, most 34 hetesen 70 kiló vagyok és vizesedem, az ujjaim virslik lettek. Remélem a terhesség rendbe hozza majd a hormonháztartásom, és újra vékony lehetek mint 3 éve.
2016. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!