Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen színü és mennyiségü a...

Milyen színü és mennyiségü a menstruációs vérzés a terhesség ideje alatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan volt, mint előtte, csak 3 nap után átváltott barnázásba, 2-3 napra. A 2. hónapban meg már csak 2 napig volt normális és utána barnás.
2010. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem éppenhogy a reggeli első vizeletet beszinezte és két napig egy pici halovány folt látszott a vécépapíron.
2010. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
már bocsi de terhesség alatt nincs menstruációs vérzés vagy nem értem én a kérdést vagy valami nem stimmel olyan van hogy terhesség alatt előfordul vérzés vagy barnázás de azt beágyazódási vérzésnek hívják nekem is volt és a dokim így nevezte 7 hetesen volt egy kis barnázás majd 11 hetesen meg volt egy pecsételő piros vérzés aminek nagyon nem örült a doki meg én sem mert ez már egy kicsit veszélyesebb mint a barnázás és nem tarthat tovább 1-2napnál a barnázás az elhúzódhat de a piros vérzés nem
2010. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(előzőnek. Vannak olyan esetek, vagyis nők, akik terhesség alatt is menstruálnak.) Azt mondják, kevesebb ideig tart,és nem olyan sok mennyiségű.És világosabb, vagy inkább barnás. én is ismerek olyat, aki jóval később jött rá, hogy várandós mert rendesen megjött neki. Tehát a vérzés nem mindenkinél jelent rögtön bajt...
2010. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is úgy értettem hogy aki menstruált terhesen annak milyen volt.Azt persze tudom hogy nem mindenkinek van menzesze ebben az állapotban.Az a helyzet hogy nekem most ilyen barnás folyásom van,néha élénk pirosas,fájdalmam nincs.1 hét késéssel jött meg és ilyen most a menzeszem nem értem miért.Legutóbbi tesztem 2 nappal ezelőtt - volt.Most nem tudom mi a helyzet.Csak azért kérdeztem hogy ha véletlen terhes lennék aminek nagyon örülnék akkor ez természetes-e.2 hét múlva kaptam időpontot a dokihoz.Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 30. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3. Bizony megesik, hogy van menstruáció az első néhány hónapban. az orvosom szerint ilyenkor "emlékszik" a szervezet... Az, hogy mit mond a "nagy könyv", nem biztos, hogy mindenkinél ugyanúgy történik, mivel nem vagyunk egyformák és még ugyanannak a nőnek se egyformák a terhességei...4 gyerekes anyuka, aki 2 terhessége első hónapjaiban bizony, menstruált és nem "beágyazódási vérzése" volt...
2010. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!