Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rossz fog okozhat bajt a...

A rossz fog okozhat bajt a babánál? 19hetes terhes vagyok, az elmúlt 2-3 hétben lyukadt ki a fogam.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Elég gyakori vetélési ok a rossz anyai fogazat. Persze egy lyuktól még nem kell megijedni, de mivel amúgy is fokozottan ki vannak téve ilyenkor a fogak mindennek, ezért a saját érdekedben sem ártana elmenni fogorvoshoz.
2010. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Fú, lehet, hogy most hülyeséget írok, de azt hallottam, hogy terhesség alatt nem tömnek, ez igaz?
2010. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmi gond, elmész fogorvoshoz és betömi, nekem is tömtek terhesség alatt, még érzéstelenítést is adnak. Elvetélni?? No comment.
2010. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Dehogynem tömnek..sőt ha kell muszáj.Én is járok fogorvoshoz,nekem gyökérkezelni kellett mert be volt gyulladva,érzéstelenítőt is kaptam nem egyszer,az már kész,de még van 2lyukas,azt betömik,megkell csináltatni nehogy rosszabb legyen,meg addig amég lehet...(21h)
2010. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én jó fogorvos ismerősöm azt mondta,hogy nagyon sok esetben tehet a koraszülésről az elhanyagolt,gyulladt fog.Nagyon ne hagyd el fajulni a dolgot,menj el azért betömetni.
2010. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt letört két fogam is, az egyiket majdnem a semmiből kellett újraépíteni. De a mi babánknak nem lett semmi baja, sőt, neki 6 hónapos korára kint volt hat foga. :-P Remélem nem örökli a béna, rossz fogakat! :-)
2010. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt mindig jobban oda kell figyelni a fogaidra, mert a baba a te szervezetedből szedi össze a saját szervezetéhez szükséges anyagokat akár a tiéd rovására is. Beszélj a dokiddal, hogy nem kell-e fluortablettát szedned, a fogadat pedig tömesd be!
2010. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!