Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem! Egyfolytában...

Megijedtem! Egyfolytában megjön érzésem van, reggeltől! Nem görcsöl.34 hetes vagyok. Reggel óta el sem múlik! Ez jósló? Vagy mi lehet? 34km

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elő-előfordult ilyen az egész második terhességem alatt. Ne félj, csak tágul, növekszik a méhed, és persze "gyakorol" a szülésre. De ez még nem a klasszikus jóslófájás. Pihenj le, vegyél be egy kis magnéziumot, és próbálj elfeledkezni róla.
2010. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ma már vettem be 2-t, de még egy magnéziumot beveszek. Azért most rendesen tele a nacim...
2010. márc. 30. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
4g magnézium adagig nyugodtan vehetsz be, nekem ennyit kellett naponta szednem az állandó görcsölések miatt.. de én a dokit felhívtam azért! Ha lelkiismeretes szerintm rád néz! nálam talált is kis fertőzést, amit kikezelt gyorsan.. próbálj lazítani, és ne agyalj a görcsökön, azon agyalj, hogy minden rendben van és még bent marad a manód minimum 2 hétig!
2010. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
még egyszer kihangsúlyozom, 4 gramm, nem mg, nem elírtam! :)) 4x2 tabletta volt az 500 mg-osból.
2010. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Azért is van bennem félsz mert a méhszájam 2100. Bár az elejétől 2000 volt és a 32. héttől 2100. Igen, a Drágámnak még maradnia KELL!

De akkor ezt hívják jóslónak?

2010. márc. 30. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ma nézte a dokim, hogy a méhszály 2100. Nálam is van néha megjön érzés, de szerintem csak a növekedés miatt, azért keményedek is néha. Mondta ugyan a doki, hogy pihenjek most már, és szerinte nem fog bent maradni a babó a kiírt időpontig (május közepe), hanem inkább május elejét jósolna. Én is csak azért szorítok, hogy még 3 hétig bent maradjon. 33hkm
2010. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alacsony összfehérje és albumin szint a vérben, mit jelent?
2010. márc. 30. 16:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam a vérvételi papíron és azóta érzem. Köszi a válszt! Nekem is u.ezt mondta a dokim egyébként! :) Május eleje a közepéről :)
2010. márc. 30. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
én azért nem tudok a jóslóra válaszolni neked, mert fogalmam sincs melyek voltak azok.. én a 12 hét betölte előtt 1 nappaltól görcsöltem folyamatosan.. 2000 re csökkent a 6. hónapban a méhszájam, de onnantól tartotta magát egészen a műtőasztalig.. (nálam sok gond volt) de még a magzatvíz elfolyása után a gerincérzéstelenítésig- pár óra sem éreztem semmi extrát, csak a szokásos görcsöléseket.. Az tény, hogy gyakorolgat a méhed, készül a szülésre.. ja nekem 2 héttel előbb jött, pedig senki nem jósolta előbbre a bébimet:S lehet hogy még túl is hordod:D ez persze túlzás.
2010. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm szépen!
2010. márc. 30. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!