Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhes vagyok párommal...

9hetes terhes vagyok párommal "pettingeltünk" és az orgazmus után vérzek. Nem lehet vetélés ugye? Kíméljetek a támadó válaszokkal

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 23:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Remelem, nem maradtatok otthon. Azonnal korhaz es progipotlas kell! De legalabb, hogy orvos lasson, hogy huvelyfalad vagy mid verzik.


Oke, lehet a ferjed otos volt bioszbol (bar...ketlem), de akkor se hallgass ra orvos helyett.


Nekem is elenk piros verrel indult 9 hetesen...

2016. febr. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%
A vérrel távozhat a baba is, kiürülhet, kilökődhet. Nem feltétlen, de sajnos igen. Ha mwgmarad, a férjed meg hiába mondaná mondjuk vizsgálat után hogy én megmondtam hogy nem lesz baj, inkább ilyenkor van baj, mint nincs..
2016. febr. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%

Mások meg hónapokig ..évekig próbálkoznak...mindent meg adnának ,hogy a qrva teszt pozitív legyen...

Es van akinek összejön..megis "lesz.rja"...mert a párom szerint minden oke,ha mar nem verzek...jo lesz ha reggel megyunk csak...vagy akkor sem hiszen mát nem verzek..nem?!

Vicc...

Volt egy 8hetes babam egyszer NAGYON reg...vereztem es mire beertem a korhazba TUL KÉSŐ VOLT!

2016. febr. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
75%
Pont így ment el a babám 6 hetesen! Véreztem,görcs nélkül... picit csak. Azonnal korház (mert ugye nekem fontos volt a babánk..neked ugye nem,de a párodnak sem). Bentfogtak 1 hétre de a babánk nem tudott elég erősen "kapaszkodni" :( Szörnyű olvasni,hogy ennyire leszarod h mivan vele!
2016. febr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
79%
A "nem megyünk be az ügyeletre, mert a párom ivott egy pohár bort".. Na ez kiverte nálam a biztosítékot...
2016. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudsz bemenni mert ivott 1 pohár bort? Taxi? Szomszéd? Barát?

Látom, nagyon fontos nektek a gyerek. Hát gratulálok.

De aztán nem ám itt sírsz ha vetélés, bár...szerintem az nem is hatna meg titeket ha már most így álltok hozzá.

És miért is ne lehetne vetélés? Itt szerinted meg tudja bárki mondani?

2016. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
erre nagyon kiváncsi leszek mi lesz!Nekem 2 vetélsem is volt és egyikkel sem görcsöltem ,csak először rózsaszines folyásom volt aztán átment barnázásba.Az egyiknél csak barnáztam és mikor elkezdtem vérezni akkor látott orvos azt mondta vége a terhességnek.Másokra hallgattam hogy nem lesz baj előfordul az ilyen.A másiknál baránázásnál már mentem a dokihoz de ott is késő volt már kiürült már nem látott petezsákot!Nem szabad az ilyennel játszani!!!!
2016. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

Egy pohár bor... ne röhögtess. Egyrészt egy átlagos férfi szervezete fél óra alatt lebontja, másrészt a jogszabály is mentesít vészhelyzet esetén.

Másrészt létezik taxi, mentő, szomszéd, rokon, akárki is.


De úgy tűnik, hogy nem igazán ragaszkodtok ehhez a terhességhez és inkább reménykedtek benne, hogy megszakad.

2016. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Itt írod, hogy volt már NEMRÉG spontán vetélésed. Akkor miért tetteted a hülyét, hogy az milyen?

2016. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Receptért se törted nagyon magad... Ha ilyen lusta vagy, minek a gyerek?

2016. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!