Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhes vagyok párommal...

9hetes terhes vagyok párommal "pettingeltünk" és az orgazmus után vérzek. Nem lehet vetélés ugye? Kíméljetek a támadó válaszokkal

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 23:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


És két hete már véreztél egyszer. Akkor el tudtál menni orvoshoz, de most ugyanabban a helyzetben ráér holnapig. Érdekes egy ember vagy te.

2016. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Pfff ennyi kérdést kiirtál ennyiszer volt vérezgetésed, progipótlás mellett és neked nem az az első hogy dokihoz mész? De buta vagy....
2016. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Az agyamat eldobom ilyenkor... csak egy kérdésem van: a faxon kívül érdekel a gyereked is? Más évekig kűzd és mindent megtenne ha a pici vele maradna, ha esélyt kap rá te meg nem mész egy métert se?? Nem kíméllek, sajnálom hogy már most nem számíthat rád!!
2016. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Bementél? Mi lett?
2016. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
1 pohár borral az én férjem simán beült az autóba, amikor vészhelyzet volt...
2016. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

A férjem autókkal és biztosítási/károkozási ügyekkel foglalkozik.

Megkérdeztem tőle, hogy ilyen esetben, vagy ha pl. szül valaki, mi a helyzet az ittas vezetéssel vagy a gyorshajtással. Mondta, hogy bizonyíthatóság esetén (orvosi papír pl.) a rendőrség jogszabály alapján köteles eltekinteni a szabálysértéstől, bírságolástól.

2016. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Egy korábbi vetéléssel a hátad mögött, úgy, hogy ezen terhesség alatt is véreztél már, nem vagy véletlenül eltiltva a szextől?


Egyébként nem értelek, volt már vetélésed, ez a terhességed sem problémamentes, a gyógyszeredet nem szeded megfelelően, szexelsz, vérzéssel nem mész orvoshoz stb. Akarod te ezt a gyereket? Nekem nem úgy tűnik.

2016. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én biztos nem a netre írnék ilyenkor hanem orvoshoz mennék. Véreztem jónéhanyszor terhesen, és mindig az volt hogy kocsiba pattantunk és mentünk az ügyeletre. Mondjuk ha téged megnyugtat amit a párod mond akkor hajrá. Elolvastam a korabbi kérdéseid és azt érzem kicsit lazán kezeled a dolgot. Én is szedtem progit és mindig mondta a doki ha fogyna a gyógyszer akkor szóljak mert ezt nem lehet hirtelen abbahagyni mert vetélést okozhat de látom téged ez sem különösen izgatott, csak tudnám akkor minek írsz ide ki kérdéseket.
2016. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán 16-17eves ...akinek teljesen mindegy mi lesz a sorsa a babának. Azaz nem teljesen mindegy...mert ha kicsit is erdekelne, nem a kedves parjara hallgatott volna,,hanem taxit hív es bemegy a korhazba. Ha meg idősebb..akkor szinten vsak gratulálni lehet neki... 👏🏼
2016. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak szorakozasbol irkal ide hetek ota es rakja a smileykat , hogy mar nem verzik
2016. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!