Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülőszobára mit kell bevinni?

Szülőszobára mit kell bevinni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Magadat a gyerekkel de felpakolhatod apukát is ha szükséged van rá :) Én az egyetlen amit vittem az ásvanyvíz volt, de kaptam teát a nővérektől, szócal az se volt létszükséglet. Szülés után meg volt annyi idő hogy apuka felhozza nekem a pizsimet, törülközőt meg tusfürdőt. Másra tényleg nincs szükség :)
2016. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nàlunk csak a baba ruhàira volt szukség, meg pelenkàra.
2016. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én mindent bevittem, mindkét táskát, amiben az én holmim volt és amiben a gyereké.
2016. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Én ezt pakoltam össze:

- pelenka

- babaruha

- ásványvíz

- otthoni köntös, mert anélkül én nem járok sehova

😊

2016. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
a korhaz nem mondja meg, hogy mit kell vinned? nem ad listàt, hogy neked mire lesz szukséged és a babànak?
2016. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ez alapján állítottam össze a 2 táskát amiket magammal vittem a szülőszobába is.


[link]

2016. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én rostos üdítőt vittem, papírzsepit, a köntöst, a hálóinget nem ,mert kórházit adtak, hogy ne az otthoni legyen véres/magzatvizes stb, meg ami nagyon jó volt a szőlőcukor!!!De a többi cuccom is a folyosó egy másik helyiségében volt, így apa ha kellett volna valami, csak kiugrott volna, és hozza.
2016. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tusfürdõ, törölközõ, wc papír, zsepi, betét, papucs.

Víz, keksz. Páromnak szendvics.

Papírok.Fényképezõ.

Ennyi kellett és ennyit lehetett.

2016. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vittem magammal törölközőt és papucsot, meg egy bőröndöt amiben a kórházi tartózkodáshoz szükséges dolgok voltak bepakolva. A papucson kívül semmi nem kellett a szülőszobára. A törölköző sem, mert nem volt lehetőség zuhanyozni. A férjem később érkezett, mert dolgozott, ő csempészte be a vizet, mert nem szabadott volna inni, meg hozott fényképezőt. Aztán szülés után bőrönddel együtt átvittek minket a gyerekágyra. Pelenka , popsitörlő meg a hazamenős ruha kellett a gyereknek csak, meg nekem betét és ugye az alap kórházi felszerelés (evőeszköz wc papír, stb)
2016. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!