Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi van a pocakban?...

Szerintetek mi van a pocakban? Kinek milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, melleim sokszor iszonyatosan fájnak, bimbojához nem lehet hozzá érni annyira érzékenyek, nőttek is.

Édeset kívánom, bár megeszem a főt ételt is de édesség jöhetne.

Egy hete hogy nem hánytam már, egész idáig rosszul voltam. 3 napja kávét is ismét megtudom inni és jol esik, ( szerintem már át ment a rosszullétek - hányás,émelygés,szédülés, égetés). Néha mintha szárazabb lenne a kezeim. 1 kg minusz van rajtam. Hasam rohamosan nől,viszont fenekem,labam semmi. Kb ennyi jutott igy hirtelen az eszembe.


Mit tipleltek?



2016. febr. 15. 08:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Poénnak jó ebből tippelni de másra nem jó. Én is hánytam, az édeset kívántam és fiam van.
2016. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vagy fiad vagy lányod születik.
2016. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A hasad jelenleg a puffadás miatt nő, a méhed domborulatára még várni kell 3 hetet.
2016. febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mar az orvos mondott valamit, csak kivancsi voltam kinek milyen nemű baba született. Volt e hasonlo tünetü.

Nem tudom mit kell gunyolodni, egyszerüen csak kivancsi voltam.

Annyi primitiv ember van mar h nem igaz.

Hova süllyed ez a vilag?

2016. febr. 15. 08:31
 5/25 A kérdező kommentje:
Masodik terhessegem igy orvos szerint ezert lathato a gömbölyödes mar.
2016. febr. 15. 08:32
 6/25 anonim ***** válasza:
Én a sósat kívántam az elején, kislányom lesz. Nem tervezett baba volt, és az volt a gyanús, hogy késett pár napot és feta sajtot tömtem magamba. Nem voltak rosszulléteim, 2 hétig émelyegtem picit.
2016. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%

Ne foglalkozz a negativ emberekkel!

Hasonló tüneteim voltak,vannak.

Kvt nem birok.még mindig inni és 19 hetes vagyok! Húst hagymát a 15.hétig nem bírtam enni szagundor kinzott -4kgnál tartok kaja . Nekem is 2.van már egy 1,5 éves fiam és nála csak hányinger szédülés volt.

A 18 hetes uhn kislányt tippeltek :)

Neked mit tippeltek?

2016. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a sósat azért kívánja az ember, mert az embrió több tápanyaghoz akar jutni, és így megemelkedik némileg a vérnyomás. Tehát nem azért mert lányod, vagy fiad lesz.
2016. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én a fiamnál nem hánytam,nem émelyegtem (azt mondják a kisfiúk megkímélik az anyukájukat) 😉 A lányommal viszont az első 3 hónapban végig hánytam és émelyegtem,alig bírtam enni is. Olyan őrülten kívános egyikkel sem voltam....szép babavárást kívánok
2016. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Nekem fiut tippelt a doki, még nem biztos.

De fiam itan orultem volna a kislanynak

Első gyermekem is fiu nala 3.honaptol a terhesseg vegeig kikeszultem a rosszulletektol. Itt elejetol fogva 12 hetig rosszul voltam.

Meg mindig bizom a kislanyban. ;-)

2016. febr. 15. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!