Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi van a pocakban?...

Szerintetek mi van a pocakban? Kinek milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, melleim sokszor iszonyatosan fájnak, bimbojához nem lehet hozzá érni annyira érzékenyek, nőttek is.

Édeset kívánom, bár megeszem a főt ételt is de édesség jöhetne.

Egy hete hogy nem hánytam már, egész idáig rosszul voltam. 3 napja kávét is ismét megtudom inni és jol esik, ( szerintem már át ment a rosszullétek - hányás,émelygés,szédülés, égetés). Néha mintha szárazabb lenne a kezeim. 1 kg minusz van rajtam. Hasam rohamosan nől,viszont fenekem,labam semmi. Kb ennyi jutott igy hirtelen az eszembe.


Mit tipleltek?



2016. febr. 15. 08:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Két fiú után kislányunk lesz :) Ami más volt ,tényleg nem nőtt a lábamon a szőr,a hajam sem nő nem is zsírosodik,és a mellbimbóm is világos maradt :)Inkább sósat kívánok mint édeset ,és sok zöldséget és gyümölcsöt eszem:) kb ,ennyi ami eszembe jutott,hogy más volt a terhességek között.Én nagyon figyeltem a jeleket ,nagyon szerettünk volna kislányt :) 39 hetes km ,boldog babavárást ,szorítok hogy kislány legyen :)
2016. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
És még ami eszembe jutott :) Nagyon kiszélesedett a derekam már az elején,a fiukkal nem lehetett látni hogy terhes vagyok ,csak előről :)
2016. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 5 lányom van. Mindegyiknél teljesen más vokt a terhesség. Erre nem tudtam alapozni mim lesz. Csak arra hogy éreztem hogy lányok lesznek. Úgy is beszélgettem velük.😊. Be jött mind az 5 csajszinal.😊
2016. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

12-es nekem is széles a csípőm es nagy a hasam 13 hethez képest.

A fiam mar 6 eves el mult. Remelem lesz egy gyönyörű lanyom is.

Max aki kivancsi a pocakomra képet küldhetek. :-)

2016. febr. 15. 15:35
 15/25 A kérdező kommentje:
2016. febr. 15. 15:40
 16/25 A kérdező kommentje:
Szerintetek? :-)
2016. febr. 15. 15:41
 17/25 anonim ***** válasza:

1. fiamnal : felidoig eros emelyges, hanyinger de egyszersem hanytam. Amig rosszul voltam addig a savanyut kivantam es a gyumolcsoket pl. kiwit , az nagyon ment honapokig. Miutan jobban lettem eloszor a Mekis sajtburgert (jelzem havi 1 db-t engedelyeztem magamnak). Aztan a sutemenyeket foleg a vanilia pudinggal toltott fankot ,csoki bevonattal. Szules elott (nyaron szultem ,kanikula volt) meg az epret es a jeghideg jo citromos limonadet, jeges kavet (ezt is csak hetente max egyszer)


2.fiamnal : Szinte vegig volt hanyinger, hanyas, emelyges. Majdnem korhazba kerultem kiszaradassal, kaptam gyogyszert ra de meg igy gyogyszerrel is szenvedtem kb fel idoig . Szinten a savanyu dolgok jottek be: savanykas alma, szolo, 100%-os narancsle. Aztan a koktel paradicsomot. Mikor jobban jottem megint Mekis kaja utan ahitoztam ( chicken burger, tuscan salad) . Aztan jott a sutemenyes korszak , puncs kockaert eltem-haltam (erdekes most ez a fiam kedvenc sutije). Aztan a vege fele nala is a jeges kave-capuccino.


Most ikerbabakat varunk , egy kisfiut es egy kislanyt.

Most csak 14. hetig voltam rosszul. Ketszer hanytam csak es valahogy a rosszullet is elviselhetobb volt mint a fiuknal viszont most erzekenyebb voltam a szagokra. Az elejen most is a savanykasabb dolgok jottek be , szinten szolo, alma, limonade , malna (csak mirelit volt). Viszont most nem voltam etvagytalan , az allando hanyinger mellett mindig ehes is voltam.

Most 24 hetes vagyok. Karacsony korul mar teljesen jol voltam, toltam a makos bejglit , azota is allandoan sutit ennek. Eppen lekvaros buktat sutok :)


Ami mind a 3 terhessegnel egyforma meg: meleg , magysaros etelek es a cola kivanasa (ez utobbit szinten 2 hetente egyszer 1 poharral ittam-iszok)


A pocakom mind 3 terhessegnel ugyanolyan volt: csucsos.Ezert hitte most is mindenki,hogy ikerfiuk lesznek. Hatulrol nem is latszik,hogy terhes vagyok.

2016. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Sztem van esély a kislányra a kép alapján :) Játékból nem ingáznád meg ? Csak kíváncsiságból ;)
2016. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Az ingazast a gyűrűvel kell?

Hogy működik?

:-)

2016. febr. 15. 18:12
 20/25 A kérdező kommentje:

Elsőre körkörösen ment utana jobbra balra himbalozott.

Ah kitudja hogy müködik.

Marcius 10-en mar boztos jobban fogja latni a nemet a doki.

Imadkozzatok h kislanyom legyen. ;-)

Bar az egeszseg fobtosabb de fiu utan nagyon vagyom egy lanyra

2016. febr. 15. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!