Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi van a pocakban?...

Szerintetek mi van a pocakban? Kinek milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, melleim sokszor iszonyatosan fájnak, bimbojához nem lehet hozzá érni annyira érzékenyek, nőttek is.

Édeset kívánom, bár megeszem a főt ételt is de édesség jöhetne.

Egy hete hogy nem hánytam már, egész idáig rosszul voltam. 3 napja kávét is ismét megtudom inni és jol esik, ( szerintem már át ment a rosszullétek - hányás,émelygés,szédülés, égetés). Néha mintha szárazabb lenne a kezeim. 1 kg minusz van rajtam. Hasam rohamosan nől,viszont fenekem,labam semmi. Kb ennyi jutott igy hirtelen az eszembe.


Mit tipleltek?



2016. febr. 15. 08:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
nagyon jó a kép, legalább az orra alá lehet dörgölni annak, aki megint jobban tudta látatlanban, hogy neked terhes pocid van-e :)
2016. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tudod manapsag mindig mindenki jobban tud mindent igy ismeretlenbe is. :-)

Fel vagyok fujodva?

Hetek ota ugy h alig ettem?

Áh, nem hiszem ;-)

2016. febr. 16. 06:40
 23/25 anonim ***** válasza:
28 hetesen volt ekkora hasam.
2016. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
ez van. nmekem most ekkora. első terhességemnél a 6. honapban alig akart látszodni, aztán hirtelen nőtt meg. második terhességem eléggé láthato. csak hasamra hizok, ugy is hogy alig eszem.
2016. febr. 16. 10:42
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel borzaszó rossz volt, 10kgt fogytam a hányás miatt, lány lett. A másodiknál zabáltam, füszeres kajákat, csípőset, fiú lett. Most megint sokat hánytam édességhegyek és nehéz ízlés, alig tudok mit enni mert nem kívánok semmit, kislány lesz, 17 hetes vagyok! Nekem is ekkora pocim volt, most akkora mint egy 6 hónaposnak, totyogok mint egy pingvin, pedig még egy kgt se híztam mert sokat hánytam.
2016. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!