Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éhes disznó makkal álmodik?...

Éhes disznó makkal álmodik? Más is élt szexuális életet álmában terhesség alatt?

Figyelt kérdés

A szexuális életünk kb. a 22. hét után nullára redukálódott, ugyanis nekem 2 perc után mindig pisilnem kellett. Azóta viszont többször szexeltem álmomban (mindig a férjemmel ;), és az álom hatására valódi orgazmust élek át, ugyanis mindig megébredek rá.

Tegnap töltöttem a 37. hetet. Mivel a terhesség vége felé az orgazmusnak szülésindító hatás lehet, gondolom van esélye, hogy az ilyen álmok hatására előbb szülök?


2016. febr. 15. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt hasonló a terhességem során, mi egyáltalán nem szexeltünk..én is felébredtem rá, de olyan fél kómában hogy azóta se tudom hogy most tényleg orgazmus volt e vagy sem
2016. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ja és én kihúztam a 41+5 napig, úgy indítottak. nem hinném hogy ettől beindul a szülés :)
2016. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hogyne!:) Mi ugyanannyit vagyunk együtt, mint előtte, 1-2 naponta, de sokat álmodom azzal, hogy szexelünk a férjemmel, ennek ellenére is:) Hormonok!:)


Éhes vagyok folyton és egy disznó is, már 12 kilót híztam, így a teljes jellemzésed igaz rám is:))


Még mindig nem próbáltok esetleg együtt lenni? vagy nem múlt el ez a kétperces dolog? csak mert, a vizeleted rendben van? nem vagy felfázva vagy ilyesmi? azért az, hogy ennyire akadályozza a szexet, nem túl jó dolog.


36hkm (szülésindító hatása lehet, mint ahogy a sokat szidott fahéjnak, aztán lám, még mindketten itt vagyunk egyben:D)

2016. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajjajj hányszor! :D Mi szexeltünk 40 hetesen. 41. héten indult be.
2016. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Mivel a szülés előtti napokban is csináltuk nem volt szükség álmodozni. Orgazmusom is volt, nem indult be tőle.
2016. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de korábban is akadtak ilyen álmaim.


Az elején nagyon fájdalmasan görcsölni kezdett, ha orgazmusom volt, így egy darabig pihentettem a dolgot (nem szexet, csak nem mentem el), ennek ellenére álmomban többször volt orgazmusom és a görcsökre ébredtem...


De azért még így is jobb volt, most már szerencsére mehet újra a dolog.

2016. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kopapi ***** válasza:
Én az elejétől fogva attól féltem, hogy a gyerek megfogja a pö..ömet!
2016. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezek szerint az orgazmus szülésindító hatása is csak egy a terhességi mítoszok között. :)

Nekem egyébként korábban nem voltak ilyen álmaim, még az első terhességem alatt sem.


Kedves 3-as a 12 kg a 36. hétig szerintem nem sok. Én 10-et híztam eddig. :)

Egyébként azóta nem igazán próbálkoztunk, mert a libidóm a béka feneke alatt van (ezért is furcsa, hogy viszont álmomban igen aktív vagyok), meg a férjem félti a picúrt (tipikus férfi aggodalom: kárt ne tegyen benne:D )

A vizeletemmel egyébként semmi baj nincs. A terhesség elejétől sokat járok pisilni, ráadásul most már még rosszabb, mert ha menni kell, akkor azonnal.

2016. febr. 15. 17:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi talán 3x ha szexeltünk, eleinte a hányás miatt alig éltem, később a baba mozgott közben, amitől egyikőnk se tudott elvonatkoztatni.

Plusz egy korábbi vetélés miatt nem kockáztattam volna.

Elég gyakran álmodtam azt, hogy szexelek, vagy orgazmusom van.

2016. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igazából nem az orgazmus a szülés indító, hanem a spermában van olyan hormon/anyag, ami puhítja-nyitja a méhszájat a vége felé! de így is kevés az esély, hogy szextől indul be a szülés!
2016. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!