Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt erős hólyagfájdalmatok,...

Volt erős hólyagfájdalmatok, hólyagnyomás érzésetek terhesség alatt? Hogy viseltétek el?

Figyelt kérdés

Akinek volt ilyen fájdalma, bármit tudott vele kezdeni? Már szinte öngyilkos gondolataim vannak, persze biztos a hormonok miatt is meg a hirtelen bezártság, de tényleg kikészülök addig idegileg.


A magzat be van fordulva. Már járni alig bírok itthon is, mert annyira nyilall néha a hólyagomba, erős nyomásérzést is érzek, az uh-n látszik, hogy a kezével üti a hólyagomat.:/ Ilyenkor meg kell állnom és nem bírok lépni sem, és nem egy-egy percig, mintha valami ideget találna el, ami azután hasogat.


Muszáj néhány közig ügyet elintézni, mindenhova taxizunk és még úgy is sírva jövök haza.


Kezdek teljesen kikészülni, nem tudok bejárni dolgozni sem, nem tudok itthon semmit csinálni.


A dokim szerint minden oké a magzattal meg velem, 3 hét múlva lesz a császárom, de úgy érzem, addig kikészülök. A dokim azt mondta, nem tud rá adni semmit, sajnos néha ilyen, ha befordulnak.



2016. febr. 15. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most lesz 5 honapos a kisfiam. Utolso hetekben ugyanilyen erzesem volt, nem a holyagodat nyomkodja kozvetlen, hanem illeszkedik be (tudom, en is azt hittem, h a holyagomat trancsírozza a kezecskéjével). eloszor csak egyszer-egyszer fordult elő, majd a szulesig (nekem is csaszar volt) szinte minden este. Atérzem, nekem is annyira fajt, h az emeleten levő hálószobankba, alig tudtam neha felhuzni magamat. Ami segitett nekem: melegvizes furdo, es lefekudtem felhuztam a labaimat, igy egy ido utan abba hagyta (de amint folytattam volna a teendoimet termeszetesen ujra kezdte). Kitartast remelem Neked hamar beilleszkedik es utana mar nem faj ennyire!
2016. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!