Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes ksmamák hogy vagytok...

5-6 hetes ksmamák hogy vagytok? Tünetek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 5hetes és 4 napos? Vannak már tüneteitek?

2016. febr. 16. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hetes vagyok,nem voltam dokinál.mellem fáj mint eldö gyereknél,fáradt vagyok,de az lehet a semmittevés miatt a lányom nem jár még oviba.kb ennyi.
2016. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 6 hetes vagyok! Dokinal multheten csutortokon voltam. Minden okes volt. Voltam vervetelen. Aztan majd marcius 10-en megyek vissza.

Enni eszek, tobbet mint eddig. 😀 Hizni nem hiztam még de a pocim estére megvan puffadva. Hányinger ilyenek nincsenek.. (Lekopogom!)🙈

Te? Hogy vagy?

2016. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is második baba. A mellem fáj,néha émelygek,egész nap aludnék,bár ez álom a 17 hónaposom mellett, állandóan éhes vagyok de nem kell semmi. Dokihoz csak 9.-én akarok menni hogy tuti legyen szívhang is. Ha gondoljátok írjatok privit s fb-n beszélgethetünk.
2016. febr. 16. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Azta! Hogy tudsz eddig várni? Én 4 hetesen szaladtam az orvoshoz 😁

De mi nem terveztuk azert.. De mostmar orulunk neki

2016. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább most várok többet, mint később. A lányommal 6hetesen voltam s utána nem kellet csak a 12 hetesre menni. Az a hat hét aggódás... hát inkább most várok s akkor 3 hét alatt már csak rendbe lesz minden.
2016. febr. 18. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
6hét elött szivhang sincs,felesleges rohanni. Engem visszahivtak még egy uh ra 4-re akkor leszek 8+4
2016. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!