Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha túl hamar terhes lennék?...

Ha túl hamar terhes lennék? (kérdésem elméleti szigoruan)

Figyelt kérdés
Császárral szültem.Ha tul hamar terhes lennék(védekezünk) és nem venném észre korán,tegyük fel csak 18 hetesen akkor mit tehetnék?Csak mert nem javasolják egy császáros friss heggel h hamar terhes legyen valaki,hisz veszélyes....
2016. febr. 16. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokkal fokozottabban ellenöriznének a terhesség alatt, éppen a heg miatt.


Alapesetben nem valószínü, hogy probléma lenne belöle, megfelelö gyakori kontrollal.


El nem veszik a babát emiatt, ha erre akartál volna rákérdezni, ha már túl vagy a 12. héten.


De azért remélhetöleg nem kerülsz ilyen helyzetbe, szóval érdemes megbízható módon védekezni (nem megszakítással)

2016. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megbizható mód-óvszer:)csak félek h baleset történne,és mivel nem jött meg szülés óta(3 hónapja) igy nem tudom hogy mi is a helyzet...
2016. febr. 16. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még azt tudnám tanácsolni hogy havonta csinálj egy terhességi tesztet :)
2016. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én orvosom azt mondta,hogy 6-8 hét alatt Mindennek,a császáros vágásnak is be kell gyógyulnia..

Nálunk is nagy volt az ijedtség amikor császár után 4 hónappal terhes lettem,de semmi baj nem volt,azóta 3 és 4 évesek,egészségesek.

Persze jobb várni azért..

2016. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mondta a dokim h nem lenne belole gond ha hamar jonne a teso de mi nem vallaltuk be csak most, 21 honap lesz koztuk.
2016. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!