Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség izmos has esetén?

Terhesség izmos has esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy néz ki babát várok és gondolkoztam, hogy vajon hogyan fog nőni a hasam, illetve hogyan fog változni a bőröm?


170 vagyok, 58 kg, és ilyen a hasam és az alakom.

[link]


Akik hasonlóan kezdtétek, mennyire lett nagy hasatok? Utána könnyen és hamar visszaszereztétek a formátokat?


2016. febr. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkora lett a hasam mint a ház. 30 hetesen már mindenórásnak néztek, a gyerek mégis "elfeküdte" magát, mert még így is kicsi volt a hely.

A hasam nem ment vissza mivel szétnyílt a hasizom.


A fentiekhez viszont az is kellett, hogy én csak 158 centi vagyok. Egy magasabb embernek hosszanti irányban is van hely, ahová terjeszkedhet a has és a baba is jobban elfér.


De így is lehet, ha valaki extra fitt és mellé magas is. Ez a kép bejárta a világot:

[link]

és ilyen lett szülés után

[link]

2016. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!! Akkor bízom a legjobbakban.
2016. febr. 16. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
174 cm, vagyok 65 kilósan lettem a kisfiammal terhes,sportos vagyok,széles a csípőm olyan homokóra alkat,ugye magasnak számítok,így nagyon kicsi pocakom volt a legvégén is, és hamar visszament. Most a 2. baba előtt megint sokat edzettem főleg hasra most se látszik még semmi 17 hetesen.
2016. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik terhességnél sem lett nagy hasam (elsőnél a 40. héten 94 cm körfogatom volt). A szülőszobáról mindkétszer lapos hassal jöttem ki. Igaz, volt rajtam még +4 kg a kórházból való távozáskor, de az kb. 3 hét alatt eltűnt. A terhességek és a szülések nem hagytak nyomot a testemen (nem nyúlt meg a bőr és nem lett stria). Persze az első után maradt egy vékony császáros heg, a másodiknál meg a gátmetszésé (de ez utóbbit csak én látom).
2016. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!