Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étvágytalanság, hányinger a...

Étvágytalanság, hányinger a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés

Az elsőt végig hánytam, ami kb. a 20. hétig eltartott. Aztán semmi bajom nem volt, a a 3. trim közepén meg ismét étvágytalanság, émelygés, ez mennyire normális?

Ha vmit kívánok, az a csoki meg a gumicukor kb...


2016. febr. 17. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont most gondolkodtam ezen. Mostanában szinte semmit nem eszem, nem vagyok éhes (ugye a gyomrom annyira kicsire van összenyomva a méhem által, hogy nem is csoda). Vagyis normális az, amit te is leírsz. Nem beszélve arról, hogy a téli raktározási időszaknak is vége van.


Nem vagyok kívánós sem (nem voltam végig sem az).


Amikor a szokásos mennyiségű ételt rendelem étteremben, akkor legszívesebben kihánynám az egészet már a felénél. Van néha gyomorsavam is esténként, azon ironikus módon a citromlé segít.


36hkm

2016. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, ugyanezt érzem! :)

Ha eszem is, az olyan kevés, hogy egy gyerek többet eszik.

Pár falattal elvagyok simán.

Én sem voltam kívános egyáltalán, de legalább jobban tudtam enni.

Most meg nem hat meg semmilyen étel, megeszem, de nem esik olyan jól.

2016. febr. 17. 13:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, savam is van estéként... A citrom lúgosít :)
2016. febr. 17. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:

híztam a 24. hétre 8 kilót, mert akkoriban szerettem még enni, aztán most +12-nél járok, jól jön ez a gyomorszűkület, mert hátha ennyi maradok a végéig:)) most már csak 2 hét :)


te hány hetes vagy?

2016. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én holnap leszek 33, úgyhogy még van vissza :)
2016. febr. 17. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 32 hetes vagyok! De ugyan ez van velem :D

Detto mint az 1-es!

Nahát nem vagyok egyedül :)))

2016. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!