Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rémálmok terhesen?

Rémálmok terhesen?

Figyelt kérdés

Amióta terhes vagyok nagyon élethűek lettek az álmaim, és nagyon sokszor van rémálmom is. Olyan hülyeségeket tudok álmodni, reggel nem is értem miért volt olyan ijesztő. De most éjjel is a párom ébresztett fel, mert felébredt arra, hogy rémálmomban beszéltem/nyöszörögtem.

Lehet valamit tenni ez ellen? Veletek is volt ilyen?

14hkm


2016. febr. 19. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok kv 2 hete én is valósághűen rosszat álmodok.Van mikor olyan mintha valaki lenne még a szobában.Borzalmas..Nem tudom normàlise
2016. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt, a második trimeszterben, a harmadikban elmúltak. én olyanokat álmodtam, hogy a férjem megcsal, hogy a dokim meghal a szülés közben (mármint, természetes halállal), meg azt, hogy Buffynak segítettem vámpírokat elkapni:D nagyon durva dolgok voltak...aztán magától elmúlt:)


én nem tettem ellene semmit, hiszen ezek csak álmok, annyit próbáltam, hogy ha hajnalban ébredtem rossz álomra, felkeltem és dolgoztam inkább kicsit otthonról, egy pohár tea mindig segít a bajban.:)


37hkm

2016. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A terhességgel, szüléssel meg babázással voltak rémálmaim meg buta álmaim. De ez inkább a végén.

Az elején meg minden baromság nekem is.

2016. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer vonyítottam álmomban terhesen. Telihold volt épp akkor és álmomban kergettek a farkasok. :) A hormonok miatt van ez is. Tiszta ciki tud lenni.
2016. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a legelső tünetem :)) Soha nem emlékszem az álmaimra, úgy alszom, mint akit leütöttek. Az első hetekben mégis nagyon élethű álmaim voltak, napokig emlékeztem rájuk és totál marhaságok voltak, világvége meg ilyenek :) szorongva keltem sokszor. Az első trimeszter végére elmúlt. Azóta megint nem emlékszem az álmaimra.
2016. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én annak tudnám be, hogy a gyermek születésével teljesen megváltozik minden, ami korábban megszokott volt, és ez értelemszerűen bizonytalanságot, félelmeket okoz. Ezek a tudattalan félelmek nyilvánulnak meg az álmokban. Érdemes megvizsgálni őket, és szembenézni a félelmekkel, mert akkor elmúlnak.
2016. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!