Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már teljesen össze...

Most már teljesen össze vagyok zavarodva, Mennyi ídős terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Vettem 2terhességi tesztet és mind a kettő azt mutatta nem vagyok terhes,Az elsőt kb 1.5hónapja vettem a 2-diktat pedig kb 4hete,de féltem hogy valami bajom van ezért mentem el orvoshoz.Megvizsgált a doki de azt monta nem vagyok terhes,de azért elküdött terhességi teszt vizsgálatra nehogy méhen kívüli terhes legyek ahol kiderült hogy terhes vagyok.Majd elküldtek ultrahangra,ahol monták nem méhen kívüli terhes vagyok,és megkérdezték hogy mikor volt meg utoljára,és én montam hogy 2-hónapja de az ultrahang papíromra azt írták hogy 1hónapja.Így nemtudom hogy most minden rendben van-e mert semmit nem érzek,és félek nehogy valami baj legyen,mert furcsállom hogy az orvos amikor megvizsgált nem vette észre hogy terhes vagyok,hogy lehet ez??Az ultrahangos papíron amúgy ezk az adatok állnak.Az uberusban egy szabájos petezsák látható.Átlagos átmérője:8mm.Gravs:5(+/-1hét).YS:3mm.Az adnexumok vetülebében kóros resisbentina nem látható.Mit jelentenek ezek??És most hány hetes terhes vagyok??Ha visszamegyek ultrahangra megvizsgálnak ha kérek időpontot??Mert szeretném tudni minden rendben van-e,és az ultrahangra legközelebb 1hónap múlva kell mennem és addig nem bírom ki,
2009. jún. 21. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

gravidus 5:5 hetes babás vagy,+-1 hét

szikhólyag 3 mm-es,8 mm-es a petezsákod,ez ilyenkor pont jó,pár hét és lesz szívhang is:)!!uberus:méhed.

szerintem ha teheted menj magándokihoz,ha nem, keress egy értelmes dokit,akitől meg is tudod kérdezni ezeket a dolgokat.

sok egészséget a babához!!

2009. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

uberus...

Ez uterus, és a méhet jelenti, ahogy az első válaszoló írta.

2009. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasi,vagy hüvelyi UH-ot csinált a doki?A hasi Uh nehezebben mutatja ki.
2009. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hetes vagy, ahogy írták. Biztos korán teszteltél, azért nem mutatta. És ilyen pici korban még az orvos is nehezen veszi észre. De a lényeg, hogy csak sikerült elcsípni a picit. Ilyen korban még én sem éreztem semmit, majd kb 2 hét múlva jön a hányinger, ha jön.
2009. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!