Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mivel ütitek el az...

Kismamák, mivel ütitek el az időt napközben?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok. Délelőtt rendet rakok, kaját csinálok, netezgetek, olvasok. De délután már nem tudok magammal mit kezdeni. Párom, barátnőim dolgoznak, csak este érnek rá. Vásárlogatni sem lehet állandóan. Ti mit csináltok napközben?

Sajnos dolgozni màr nem tudok, veszèlyes volt a munkaköröm.



2016. febr. 22. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10: esetleg beülni egy mozira?
2016. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 33. hétig dolgoztam, most meg azt se tudom hol áll a fejem, irigylem azokat, akiknek van idejük pihenni. Másfél hétig a boltokat jártam, mint egy zombi, hogy minden meglegyen a babának, orvoshoz járkáltam táppénz ügyben, beutalókért. Most nagy takarítok itthon, mindig van mit kiselejtezni és rendbe rakni, mindennap főzök, és be is vásárolok hozzá. Még a babaruhák a szüleimnél vannak, de holnap azok is a helyükre kerülnek. :) 36h km.
2016. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vegyél felnőtt színezőt :)!Nekem is van és nagyon jó nyugtató és nem mellesleg telik is vele az idő :)
2016. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Varrás, nyelvtanulás, valami kreatív dolog?
2016. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a 12-es. 30 hetes vagyo, még dolgozok, de már alig várom, hogy itthon legyek. Pihenek majd, olvasok, beszerzem, ami még kell a lányomnak. Rendet rakok, felkészülök a szülésre, végre lesz időm mindenre! Ha esetleg nagyon unatkoznék itthon (amit kétlek) , nyárra bevállaltam egy nyelvvizsgát, arra fogok tanulni.
2016. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon egy 2 éves kisfiam...Most vagyok a picivel terhes 17.hétben..kisfiammal 5.hónaptól itthon kelett lennem. Nálam olyan fészekrakó ösztön jött,hogy állandóan takaríthatnékom volt engem az nagyon elfoglalt.Most meg 0 idő ..Még az ebédet is két hintázás között csinálom :-) de van napi 2 óra ,hogy csend van és nyugalom amikor elalszik iszok egy kávét és leülök 5 percre :-) és nyugiba lehet ezt azt csinálni.Amúgy nemhogy alakítanátok egy mama klubbot és összejárnátok kis eszmecserére:-)
2016. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2,5 éves kislányommal, hát nem unatkozok, néha jó lenne egy kis nyugi, nah meg egy kis csönd, egyfolytában jár a szája :D Megyünk minden fele ha jó idő van, ha esik akkor esőkabát gumicsizma és kész hideg nincs, lassan elkezdek baba ruházni is, hát nem egyszerű, semmit nem tudok befejezni tőle, de imádom :)
2016. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!