Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez terhességet jelent?

Ez terhességet jelent?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja nem jön meg, alhasi görcseim vannak, hányinger, fáradékonyság és szomjúság. 3 tesztet is csináltam különböző napokban de mind negatív. Most akkor terhes lehetek attól még vagy vmi betegség ez?

2016. febr. 23. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem nem vagy terhes. A tesztek már rég kimutatnák. Érdemes lenne elmenned orvoshoz. A tüneteid másra is utalatnak nem csak terhességre..
2016. febr. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, 2 hónapos késés nem normális. Nagyon ritka ha valakinek nem mutatja a teszt főleg ennyi késéssel. De amíg mi max tippelünk, orvos meg tudja mondani.
2016. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Ma a 61. napomon járok, 25 naposak voltak a ciklusaim. Tesztek negatívak, holnapra van időpontom dokihoz. Nem tudom vezetsz-e görbét, érdemes lenne.

Én vezetek, eddig fura volt, ma viszont leesett a hőm, és most abban reménykedek, hogy az ovum miatt késik, és ma esetleg mégis megtörtént az ovuláció. Mindenesetre a doki többet tud mondani, ha mond valamit egyáltalán. :(

2016. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet igazad van. :/ köszi a válaszokat!
2016. febr. 23. 19:09
 5/7 mandiga ***** válasza:
Én ma voltam dokinál, csinált egy alapos hüvelyi uhg-ot, semmi rosszat nem látott, viszont a papíromon az van, hogy vonalas endometrium, ezt nem tudom mit jelent, mármint, hogy miért vonalas, ilyet még nem hallottam, és semmi infót nem találok a neten. Engem elküldött még vérvételre, hogy nem-e méhenkívüli, de szerintem nem az, csak késik valamiért. Vissza kell mennem, és az eredmény alapján csak fog történni valami. :(
2016. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én el se mertem menni a dokihoz. helyette reggel csináltam tesztet ami pozitív lett.
2016. febr. 24. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem megszokott fizikai terheléstől is kimaradhat hónapokig is.

Vagy valamilyen hormonáli dolog, pajzsmirigy alulműködés miatt.

2016. márc. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!