Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen módon jelentettétek...

Ti milyen módon jelentettétek be hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
A pártoknak és a család többi tagjának egyaránt érdekel?
2016. febr. 23. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Szia, terhes vagyok."

A férjem pedig épp mellettem mosta a fogát, amikor teszteltem, úgyhogy neki nem kellett semmit mondanom.

2016. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A páromat telefonon hívtam, hogy "baj van!"... nem volt tervezett terhesség, de már megbarátkoztunk a gondolattal. :)

A család még nem tudja, mivel mindkét oldalról elutasításra számítunk, ezért csak akkor tervezzük elmondani, amikor már túl leszünk a kezdeti bizonytalanságokon.

2016. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én közlésem "nap indító volt", mivel még feküdt az ágyban, amikor megcsináltam a tesztet, egyszerűen a nyakába ugrottam a kezemben egy kislányruhával amit barátnőm lányának vettem előtte, és közöltem hogy apa lett. Annyira örültem, hogy eszembe sem jutott valami romantikusabb közlés. De így volt jó, ahogy volt.
2016. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A férjem mellettem állt amikor kijött a két csík.

Családnak 14. héten mondtuk el,szülők uh képet kaptak.

Melohelyen szimplan elmondtam 12. héten

2016. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

- Örülnél, ha gyerekünk lenne?


- Igen


- Biztos?


- Igen


-Akkor mutatok valamit ( a kétcsíkos tesztet)


és tényleg örült.

2016. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Férjemmel természetesen együtt, már nagyon vártuk a tesztelés napját :)

Leendő nagyszülőknek elküldtem a teszt képet hogy "első kép az unokátokról" :) Dédszülőknek mikor lett szívhang akkor megmutattuk az ultrahang képet, távolabbi rokonoknak meg szintén uh képet mutattunk csak már a 12. hetit.

De nem számítottak rá előtte milyen képet fognak látni :D

2016. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A férjem "jelentette be" nekem.
2016. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Azt meg hogy?
2016. febr. 23. 12:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel tervezett gyerek volt ezért a teszt eredményét együtt vártuk a férjemmel.


Anyósomnak mondtuk meg először,egy sima beszélgetés alkalmával. Neki úgy, hogy nagy családi kiruccanást tervezett a nyaralóba, ami mellett termálfürdő van, és mondtuk, hogy azt idén ki kell hagynunk (augusztusban teszteltem).


A férjem mamáinak meg a tágabb családnak egyszerűen: "babát várunk", bővül a család", meg ilyesmik. Ahogy épp adódott.


Nem volt sehol semmi "nagy bejelentés".

2016. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Páromnak lefotóztam a kétcsíkosat és elküldtem a képet, mivel ő akkor már útban volt a munkahelye felé, mikor teszteltem.

A szüleimnek viszont már előre elkottyantotta, hogy babát tervezünk, így lehet, hogy karácsonyra vagy jövő évre bővül a család. Anyukámat én hívtam fel a jó hírrel, párom is telefonon mondta a saját szüleinek.

2016. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!