Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájós kismamák! Mivel...

Fejfájós kismamák! Mivel csillapítottátok az állandó fejfájást?

Figyelt kérdés

Mit szedtetek és mennyit?

Homeopátiás bogyókról van valami tapasztalatotok? Használ vagy humbug?

Már kivagyok ettől a fejfájától, nagyon kéne egy jó és használható tanács! Köszönöm!



2016. febr. 5. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Panadolt szedek, amikor fáj nagyon a fejem. Ha rendszeresen jelentkezik, akkor viszont nyilván ne tedd mindig azt, a háziorvosodtól kérdezd meg, hogy mit javasol tartós migrénes, fejfájós állapotra.


Én dolgozom még, és estére szokott elkezdeni fájni néha a fejem, sokat kell agyalni a munkahelyemen egész nap. És nekem a fürdés+alvás mindig segít, de nem vagyok tartós fejfájós.


A homeopátiáról, mivel nagyon régóta tudományos munkát végzek, így homeopátiás dolgokkal természetesen nem élek. Nem vagyok harcos aktivista ellenük, mert ha egyszer az ember elkezdi, meddő vitákba keveredik, de ignorálom a létezésüket.:)


34hkm

2016. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

13-16 hetes korom között fájt a fejem tűrtem amíg tudtam ha nem tudtam vettem be Panadolt. Vagy 4x fordult elő ilyen egyébként viszonylag elviselhető volt, nem vagyok migrénes.

Nem hiszek a homeopátiában. Meleg vizes borogatás a tarkómon bejött valameddig. Van akinek pont a hideg tesz jót. Masszírozás addig segített ameddig tartott.

2016. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, a Panadolt én is használom alkalomszerűen, de mivel 0-24-ben fáj a fejem, valami más megoldásra van szükségem.

Soha nem próbáltam a homeopátiás szereket, hasonló véleménnyel vagyok vele kapcsolatban. Viszont eljött az a pont, mikor elengedném az elveimet, és ha valaki azt mondja, van egy szuper jó cucc, ami megszünteti, komolyan kipróbálom! :D

2016. febr. 5. 10:27
 4/11 A kérdező kommentje:

Borogatást, fejmasszázst, mindent próbáltam. :(

Ja, amúgy 16 hetes vagyok, és ezen kívül semmi bajom! :)

2016. febr. 5. 10:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Migrastick. Ez levendula és menthol olaj keveréke, nekem nagyon bevalt
2016. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet. Kipróbálom.

Gondolom terhesen is lehet használni.

2016. febr. 5. 10:38
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
3: vagy kidobhatod az ablakon is a pénzt, akkor a gyógyszertárig sem kell elmenned, és kikérni a homeos bogyókat.:)))
2016. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet , persze. Ez csak illo olaj. Olyan mint egy mini izzadasgatló golyós dezodor.

[link]

2016. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Advilt szedtem, használt, a homeós nem ért semmit. Bíztatásul: a 20. hét körül elmúlt a fejfájósságom.
2016. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Migrénes vagyok, napokig bìr egyhuzamban fàjni a fejem. Panadolt szoktam szedni, az is alig hasznàl. Masszàzs, alvàs, borogatàs-halottnak a csók. Nàlam sokszor alacsony vérnyomàs okozta a fejfàjàst, olyankor jó volt egy kàvé. A magnézium is segìt néha (nagy dózis). Shakti balzsam esetleg még jó lehet.
2016. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!