Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Döntés képtelen vagyok! Van...

Kingkebab kérdése:

Döntés képtelen vagyok! Van két nagy gyermekem 21 és 14 évesek! Én 40 éves vagyok, egy éve vagyok a párommal és terhes lettem hogy mondjam meg hogy nem szeretném a babát? Neki még nincs!

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 11:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vártam el hogy felnevelje a gyermekeimet OKOSKA ! MEG EGY ÉV ALATT HOGY IS LEHETNE EKKORA GYEREKEKTET FELNEVELNI?? azt én tettem egyedül ugyanis sajnos a gyermekeim édesapja meghalt 10 éve !
2016. febr. 26. 11:50
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp megbeszélném a párommal!Neki is joga van tudni róla,és segíteni a döntésben! Felnőtt emberek vagytok csak tudtok normális döntést hozni....a mégsem valószínűleg annyira nem is illetek össze!
2016. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Vállald be,biztosan örülne a párod.Szebb ajándékot nem is adhatnál.Vagy annyira azért nem szereted?
2016. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a legkorrektebb, ha leülsz Vele és őszintén elmondod az álláspontodat, érzéseidet, majd együtt megbeszéljétek. Az egyik gyermek már gyakorlatilag felnőtt, de a másik még javában kamasz, ezért fontos figyelembe venni azt is, hogy miként tudnátok hosszútávon együttműködni, mint család a nem saját gyerekeivel.
2016. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*együtt megbeszélitek
2016. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A párod akkor is veled marad,ha nem lesz saját gyereke? Beszéltetek már erről? Mert,ha ő még szeretne gyereket,akkor most van lehetőséged ezt megadni neki,gondolom később már még úgyse akarsz szülni. Vagy képes leszel elengedni,hogy apa lehessen? Mindenképp a te döntésed és akárhogy is döntesz,senkinek nincs joga elítélni téged!
2016. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
Egy gyermek nem véletlenül fogan meg, én biztos megtartanám. Beszéljétek meg.
2016. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek !!
2016. febr. 29. 11:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Na mi volt
nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!