Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy jött össze kis...

Gizike88 kérdése:

Kinek hogy jött össze kis lány? Nekem három fiam van szeretnék kis lányt egyet

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 17:50
1 2
 11/13 graci válasza:
57%
Volt a Vitrainak egy TV-musora valaha regen Az volt a cimehogy Ulok és mesélek ! Ott halottam erre egy "tudományos magyarázatot " Volt egy segéd munkás házaspár akinek 4 fia volt és lánya nem . elhatározták -mivel imádják a gyerekeket - hogy addig propálkoznak mig ossze nem jon egy kislány ! Nos az tortént hogy a férjnek a térdét meg kellett muteni és nem tudott dolgozni pihizett. Mondta a nejének hogy na most probáljuk meg mert most nem dolgozom és ugye tudományos tény hogy aki nem dolgozik annak lánya és aki keményen dolgozik mint o is annak fiai szuletnek. Nos megprobálták és mit ad isten Kislányuk szuletett akit Vénusz.-nak nevesztek el mert akkoriban ment a mozikba a Fekete Tulipán cimu film é a jol emlékszem LOLO Bridzsida játszotta foszerepet aki Vénusznak hvtak ! és mivel nagyon tetszett nekiki ezért lett Vénusz a kislény neve. Na szovalOsszefoglalva : Aki nem dolgozik az leány tud csinálni aki pedig keményen dolgozik mint a példa is muttata annka meg fia ! Nos ez trukk ! :)
2016. márc. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jajj utolsó ezen olyan jót nevettem :D :D :D

Ott a férjem 2 lányunk van, na sok mindent lehet rá mondani de h ne dolgozna :D :D :D de a sztori nagyon tetszett!!! :D :D

2016. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 graci válasza:
Na dzoval ez ugy ertendo hogy akkor amikor gyerekkeszul aķkor mit dolgozik a papa persze ez nem azt jelenti hogy semmit ! tehet aki nehez fizika munkat vegez annak fia szuletik aki meg nem annak lanya ! a tortenet szerint ! :) :)
2016. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!