Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen miért nem fogyaszthat...

Terhesen miért nem fogyasztható energia ital?

Figyelt kérdés
Nem szoktam inni,de most úgy megkívántam,gondoltam iszok pár kortyot,de olvastam a dobozon,hogy terhes nőknek nem ajánlott.
2016. febr. 26. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a taurin miatt? Az nem ürül ki a szervezetből, és a babáéba is bekerül. Amúgy van ismerősöm aki terhessége alatt energia italon élt. egyelőre nem látszódik semmi ártalom a babáján, szóval attól az egy doboztól semmi bajod sem lesz.
2016. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a taurin moatt raadasul jo ha tudod hogy au energia italban van szinte a legtobb cukor, 2 dlbe valami 20 db! kockacukor...ami alkalmi jelleggel mindegy de pl heti 2-3 dobot mar rendesen oda tesz a terhessegi cukornak ami szinten veszelyes a babara. a sok muanyagrol.nem.is beszelek, egy ilyenben gyakorlatilag semmi termeszetes nincs. inkabb igyla szensavas gyumolcslet pezsgo tablettat még azokkal is jobban jarsz vagy ha faradtaagra kell egyel 2-3 kocka csokit vagy igyal kavet
2016. febr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni rehidratáló port. Elvileg kiszáradás megelőzésére van, viszont ugyanolyan az íze, mint az energiaitalnak, csak káros anyagok nélkül. Egy pohár vízben kell elkeverni. Inkább azt vegyél, ha az íze miatt innál.
2016. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megemeli a pulzusszàmot, jobban, mint a kàvé, és ugye abból sem ajànlanak sokat. Ezen kìvül tele van szintetikus carokkal. Amúgy én is ìttam, sajnos semmi màs nem vitte ki a migrént, ami az alacsony vérnyomàsom mellé tàrsult, enélkül nem tudtam létezni, minden egyéb hatàstalan volt.
2016. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!